Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2016, 17:39

autor: Góral

Efektowny filmowy zwiastun Titanfall 2

Studio Respawn Entertainment opublikowało nowy zwiastun promujący strzelankę Titanfall 2. Premiera produkcji odbędzie się 28 października na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Choć do premiery strzelanki Titanfall 2 zostało jeszcze trochę czasu, to studio Respawn Entertainment postanowiło umilić nam oczekiwanie kolejnym zwiastunem. Tym razem jest to niezwykle efektowny materiał filmowy, opisujący rolę pilota, jego sposób walki oraz więź z Tytanem. Więcej niż tysiąc słów powie Wam sam obraz.

Titanfall 2 ukaże się 28 października bieżącego roku, w wersji na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. W grze ponownie wcielimy się w żołnierzy przyszłości, którzy nie dość, że są znakomicie wyszkoleni, potrafią biegać po ścianach i wykonywać podwójne skoki dzięki specjalnym plecakom odrzutowym, to jeszcze mogą korzystać z tytułowych Tytanów, czyli potężnych mechów przywoływanych w trakcie walki.

Pierwsza część przeznaczona była tylko do zabawy w multiplayerze, ale w dwójce deweloperzy poszli na całość i znajdziemy w niej nie tylko tryb wieloosobowy, ale również pełnoprawną kampanię fabularną. Opowiadać ma ona o zwykłym strzelcu ruchu oporu, który przez przypadek staje się nowym pilotem jednego z Tytanów. Wraz z nim będziemy musieli wykonać trudną misję, mierząc się z przeważającymi siłami wroga.

Efektowny filmowy zwiastun Titanfall 2 - ilustracja #2