Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2020, 13:40

Edycje kolekcjonerskie Assassin’s Creed: Valhalla jednak z płytą w pudełku

Jak zdradził przedstawiciel firmy Ubisoft, wydanie kolekcjonerskie Assassin's Creed: Valhalla jednak będzie posiadało nośnik fizyczny. Ponadto zapewnił on, że w przyszłości gracze otrzymają wybór, czy chcą otrzymać płytę, czy też kod na wersję cyfrową.

Nieco ponad tydzień temu branżę obiegła wiadomość, że Ubisoft zrezygnował z dodawania fizycznych nośników do edycji kolekcjonerskich ich nadchodzących gier w wersjach na konsole marki Xbox. Zamiast nich w zestawach miały znaleźć się cyfrowe kody, odblokowujące dostęp do produkcji na danej platformie. Jak nietrudno się domyślić, wywołało to spore niezadowolenie wśród miłośników pudełek. Wielu zawiedzionych zaczęło wysyłać maile do francuskiego giganta z prośbą o wyjaśnienie całej sytuacji. W tej grupie był jeden z naszych czytelników, którego interesowała przede wszystkim kwestia Assassin's Creed: Valhalla. Oto, co otrzymał w odpowiedzi.

Wygląda zatem na to, że fani gier firmy Ubisoft lubujący się w pudełkach mogą spać spokojnie, przynajmniej na razie. Płyty jeszcze nie odchodzą całkowicie do lamusa i zapewne minie jeszcze trochę czasu, zanim znikną one z rynku.

Edycje kolekcjonerskie Assassin’s Creed: Valhalla jednak z płytą w pudełku - ilustracja #2
Płyty to istotna rzecz dla wielu kolekcjonerów.

Przypominamy, że Assassin's Creed: Valhalla zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 17 listopada bieżącego roku. W późniejszym terminie pojawi się także na PlayStation 5 i Xboksie Series X. Na wszystkich tych platformach tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy).

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft
  2. Grałem w AC Valhalla – Assassin's Creed podąża drogą Kratosa, z Grecji na daleką północ