Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2018, 10:55

Eador: Masters of the Broken World za darmo na platformie Steam

W serwisie Steam zorganizowano promocję, która pozwala znowu zdobyć za darmo pełną wersję turówki fantasy Eador. Masters of the Broken World, stworzonej przez Snowbird Game Studios.

Promocję zorganizowano z okazji piątych urodzin gry. - Eador Masters of the Broken World za darmo w Steam - wiadomość - 2018-04-20
Promocję zorganizowano z okazji piątych urodzin gry.

Przyzwyczailiśmy już się, że co pewien czas w serwisie Steam pojawiają się promocje pozwalające przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu objęła Eador. Masters of the Broken World, czyli turową strategię fantasy opracowaną przez rosyjski zespół Snowbird Game Studios. Jeśli jesteście zainteresowani zdobyciem tej produkcji, to radzimy się pospieszyć, gdyż oferta wygaśnie w niedzielę.

Tradycyjne przypominamy, że jeśli w trakcie promocji dodacie Eador. Masters of the Broken World do swojej biblioteki gier w Steam, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

Twórcy zorganizowali promocję, aby uczcić piątą rocznicę wydania gry. Równocześnie przecenili o 50% pozostałe produkcje z serii. Najnowszą odsłonę cyklu, czyli zeszłoroczne Eador. Imperium, można kupić w serwisie Steam za 35,99 zł. Z kolei zakup najstarszej część serii, zatytułowanej Eador: Genesis, uszczupli Wasze konto o 10,99 zł.

Warto skorzystać z okazji do zdobycia za darmo Eador. Masters of the Broken World, gdyż jest to kawał dobrej turowej strategii. Nasz redaktor w recenzji wystawił grze ocenę 8.0/10. Produkcja zasługuje na zainteresowanie dzięki ciekawym realiom, rozbudowanej rozgrywce, nietypowym pomysłom oraz obszernej kampanii. W dniu premiery najpoważniejszą wadą był głównie niski poziom dopracowania technicznego. Patche poprawiły sytuację, ale do ideału wciąż sporo brakuje.

  1. Eador. Masters of the Broken World za darmo w Steam
  2. Recenzja gry Eador: Masters of the Broken World - turowej strategii dla fanów serii Heroes i Disciples
  3. Eador. Masters of the Broken World – oficjalna strona gry