Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 maja 2020, 19:45

autor: "Vergil"

EA chciało stworzyć mobilne Skate 3; „Powodzenia z Need for Speed 29”

Niemal rok temu firma Electronic Arts miała w planach stworzenie mobilnej wersji gry Skate 3. Informację zdradził Jason Dill, czyli były zawodowy deskorolkarz, który jest zagorzałym fanem cyklu, przez co ów pomysł, delikatnie mówiąc, niezbyt mu się spodobał.

EA chciało stworzyć mobilne Skate 3 - ilustracja #1
Dziesiąte urodziny gry Skate 3 byłyby doskonałą okazją do zapowiedzi czwartej części serii. Najwyraźniej jednak firma Electronic Arts ma inne plany...

Jason Dill, czyli były zawodowy deskorolkarz, ujawnił w najnowszym podcaście z serii The Nine Club, że dziesięć miesięcy temu firma Electronic Arts zwróciła się do niego z prośbą o współpracę nad mobilną wersją gry Skate 3. Na nieszczęście dla wydawcy, trafił on na zagorzałego miłośnika serii, który chciałby usłyszeć o jej czwartej odsłonie, a nie mobilnej wersji mającej już niemal dziesięć lat „trójki”.

W odpowiedzi Dill stwierdził więc bez ogródek, że „nikt nie chce głupiej mobilnej wersji Skate 3, a EA powinno stworzyć „cholerne Skate 4”. Kiedy jego sugestia spotkała się z odmową firmy, deskorolkarz kategorycznie nie zgodził się na udział w jej „głupiej grze mobilnej”, jednocześnie życząc wydawcy „powodzenia z Need for Speed 29”.

Obecnie nie wiemy czy mobilna wersja gry Skate 3 nadal znajduje się w planach wydawcy. Jeśli tak, być może usłyszymy o niej na tegorocznym EA Play.

  1. Electronic Arts – oficjalna strona internetowa