Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2020, 13:56

Dzisiaj wielki finał VALORANT CRUNCHIPS CUP

Dzisiaj o godz. 17 rozpocznie się wielki finał turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, w którym zmierzą się drużyny Those Guys oraz hajty. Obie ekipy powalczą o pozostałe nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas Crunchips.

Dzisiaj wielki finał VALORANT CRUNCHIPS CUP - ilustracja #1
Finał turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP już dzisiaj!

Już dzisiaj odbędzie się wielki finał turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP, który zorganizowaliśmy dla Was wraz z marką Crunchips oraz firmą Riot Games. Dwie najlepsze drużyny – Those Guys oraz Hajty – powalczą dzisiaj o pozostałe nagrody z puli 17 500 zł oraz miesięczny zapas Crunchips - jest granie, jest chrupanie! Patrząc na to, jaki poziom prezentują obie ekipy, jesteśmy niemal pewni, że czekają nas niesamowite emocje.

Transmisje z finału VALORANT CRUNCHIPS CUP będziecie mogli oglądać na naszym kanale na platformie Twitch dziś od godziny 17:00. Zmagania skomentują dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz, Karol „Kasar” Suchecki. Przypominamy również, że oba zespoły znajdujące się w finale, otrzymują zaproszenie na turniej Invitational organizowany przez polski oddział Riot Games, który odbędzie się 31 sierpnia.

Nie zapomnijcie o śledzeniu naszych profili społecznościowych (Facebooka oraz Twittera), aby cały czas być na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań możecie wpaść na naszego Discorda, gdzie jesteśmy do waszej dyspozycji.

Szczegółowe informacje na temat turnieju wraz z regulaminem znajdziecie na stronie turniejowej: https://crunchipscup.gry-online.pl/.

Harmonogram turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP

Nagrody w turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP