Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2012, 15:36

autor: Hed

Dzisiaj debiutuje Lord of the Rings Online: Riders of Rohan

Popularna gra free-to-play Lord of the Rings Online otrzymała nowy dodatek. Rozszerzenie nazywa się Riders of Rohan i wprowadza sporo nowej zawartości, w tym tereny wschodniego Rohanu.

Dzisiaj debiutuje Lord of the Rings Online: Riders of Rohan - ilustracja #1
Lord of the Rings Online: Riders of Rohan wprowadza walkę na koniach.

Popularna gra free-to-play Lord of the Rings Online, osadzona w uniwersum stworzonym przez Tolkiena, doczekała się kolejnego, dużego dodatku - Riders of Rohan. Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie rozgrywa się na terenie państwa Rohan i zawiera spore połacie terenu, system walki z wierzchowców oraz dalszą część przygody Drużyny Pierścienia. Pakiet można kupić cyfrowo lub w wersji pudełkowej, aby uzyskać dostęp do specjalnych elementów.

Riders of Rohan wprowadza dla wszystkich użytkowników gry wschodnią część Rohanu i podwyższa limit poziomów do 85. Studio Turbine chwali się, że dodatek zawiera największą połać terenu w historii Lord of the Rings Online. Ciekawie wygląda też system walki z wierzchowców, pozwalający stosować nowe taktyki. Do tego dodano nową klasę koni – War-steed. Część z tych atrakcji sprawdzą tylko osoby, które kupią płatną część dodatku.

Płatny pakiet jest dostępny na oficjalnej stronie Lord of the Rings Online w jednej z trzech wersji: podstawowej, heroicznej lub legendarnej. Pierwsza z nich kosztuje najmniej, bo 39,99 funtów (ok. 152 zł), ale zawiera tylko 4 bonusowe elementy. W edycji najdroższej – legendarnej – znajdziemy aż 8 dodatków. Lord Of The Rings Online: Riders Of Rohan można kupić także w wersji pudełkowej w polskich sklepach za sugerowaną cenę 149,99 złotych.

  1. Oficjalna strona Lord of the Rings Online: Riders of Rohan
  2. Kup najtaniej grę The Lord Of The Rings Online: Riders Of Rohan
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Lord of The Rings Online: Riders Of Rohan

The Lord of The Rings Online: Riders Of Rohan