Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 6 kwietnia 2012, 10:52

Dziś premiera Capcom Digital Collection na Xboksa 360

Zestaw ośmiu kultowych gier teraz na jednej płycie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dziś premiera Capcom Digital Collection na Xboksa 360 - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner firmy Capcom w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś w sprzedaży pojawia się Capcom Digital Collection. Tytuł ten, będący zestawem ośmiu gier, ukazał się na konsole Xbox 360.

Capcom Digital Collection jest zestawem zawierającym 8 gier, które dostępne były do tej pory przez Xbox LIVE Arcade. Wśród nich znajdują się takie pozycje jak Super Street Fighter™ II Turbo HD Remix, Final Fight™: Double Impact oraz Super Puzzle Fighter™ II Turbo HD Remix. Wszystkie osiem gier będzie dostępnych w sprzedaży po raz pierwszy w wersji pudełkowej i będą zawierać wszystkie cechy, funkcjonalności i osiągnięcia znane z wersji cyfrowych. Pełna lista gier z kolekcji wygląda następująco:

1942: Joint Strike

1942: Joint Strike jest klasyczną strzelanką zręcznościową z grafiką HD. Przejmij kontrolę nad samolotami z okresu Drugiej Wojny Światowej, powstrzymuj napierające fale przeciwników, unikaj eksplozji i ognia rakietowego, rzucaj wyzwanie bossom. Skorzystaj z pomocy skrzydłowego, dzięki któremu będziesz mógł przeprowadzić nowy typ ataku polegający na połączeniu sił obu samolotów celem wykonania druzgocącego natarcia. Przygotuj się na powrót do walki.

Bionic Commando Rearmed 2

Wyposażony w bioniczne ramię, Nathan „Rad” Spencer powraca i ma na celu powstrzymanie generała Sabio przed wykonaniem zabójczego ataku rakietowego. Rób uniki, strzelaj z ukrycia, walcz z niezliczoną ilością wrogów i bossów przemierzając coraz to nowe otoczenia porośniętej bujną roślinnością wyspy Papagaya w tej klasycznej platformówce.

Final Fight Double Impact

Tytuł ten zabiera gracza w emocjonującą podróż w klasykę świata gier zręcznościowych Final Fight™ i Magic Sword. Obydwie gry posiadają grafikę w HD, masę opcji do odblokowania, zintegrowany ranking online i dwa tryby multiplayer: sieciowy i lokalny co-op. Final Fight opowiada o porywających przygodach Cody'ego, Guy'a i Haggar'a – trzech bohaterów próbujących przetrwać na pełnych przestępczości ulicach Metro City i jednocześnie uratować uprowadzoną przez gang Mad Gear córkę Haggar'a. W Magic Sword gracz wciela się w potężnego wojownika, który jest obarczony odpowiedzialnością za oczyszczenie starożytnej wieży z sił mroku. Bohaterowi towarzyszy ośmiu sojuszników, z których każdy posiada unikalne umiejętności.

Flock!

Zasiej kukurydzę i zamknij stado w zagrodzie! Używaj zainstalowanego w twoim UFO promienia transportującego aby ochraniać słodkie, puchate zwierzątka i zaganiać je do statku matki grając na ponad 50 planszach najeżonych niebezpieczeństwami. Grać można z przyjaciółmi lub tworzyć (przy pomocy wbudowanego edytora) i udostępniać stworzone przez siebie poziomy w sieci.

Rocketmen: Axis of Evil z dodatkiem Rocketmen: It Came From Uranus

Dołącz do Ligi Wolnych Planet i weź udział w zaciętym boju o uwolnienie układu słonecznego spod dominacji Legionu Terry w tej strzelance z elementami RPG. Gracze mogą uratować galaktykę samemu, albo w kooperacji z trzema innymi osobami poprzez Xbox LIVE lub lokalnie na tej samej konsoli. Do gry dołączony jest dodatek Rocketmen: It Came From Uranus, który zawiera trzy nowe poziomy i dodatkowe bronie.

Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix

Tytuł ten łączy światy gier Street Fighter i Darkstalkers wraz z postaciami ze stajni Capcom'u w niesamowicie wciągającej układance. Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix zawiera grafikę HD 1080p, kilka nowych trybów gry oraz ulepszony balans rozgrywki. Można grać w trybie dla gracza pojedynczego oraz przeciw innemu graczowi online lub lokalnie. Można także obserwować jak inni podbijają wyniki. Gracze mogą zdobywać osiągnięcia i śledzić swoją punktację na rankingach Xbox LIVE.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Jedna z najpopularniejszych gier wczesnych lat dziewięćdziesiątych stworzona na nowo w grafice 1080p HD i wsparciem dla szerokich ekranów. Unowocześniona wersja innowacyjnej bijatyki oferuje niezwykłe doznania dla nowych graczy jak i dla purystów serii. Super Street Fighter II Turbo HD Remix zawiera tryby gier online i offline dla jednego lub dwóch graczy.

Wolf of the Battlefield: Commando 3

Jedna z najpopularniejszych strzelanek zręcznościowych powraca! Wolf of the Battlefield™: Commando 3 wskrzesza klasyczną akcję rodem z Commando dodając zarazem nowe przygody. Szalony festiwal ognia huraganowego łączy oldschoolową rozgrywkę z grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości. Gracze mogą wywalczyć sobie drogę do zwycięstwa korzystając z rozległego arsenału, pojazdów oraz wyspecjalizowanych grup. Gracze mogą porównywać swoje wyniki z wynikami tych najlepszych dzięki zrozumiałemu systemowi punktowania oraz rankingach online.