Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 2 kwietnia 2017, 08:38

Dynasty Warriors: Unleashed - zadebiutowała mobilna odsłona cyklu

Firma Nexon wypuściła Dynasty Warriors: Unleashed, czyli mobilną odsłonę popularnego konsolowego cyklu gier akcji. Produkcja oferuje spory wybór trybów rozgrywki i większość z nich pozwala na zabawę samotnie lub w multiplayerze.

DYNASTY WARRIORS: UNLEASHED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Nexon
  2. Gatunek: Nexon
  3. Platformy: iOS, AND
  4. Model biznesowy: free-to-play

Firma Nexon kontynuuje przenoszenie popularnych konsolowych marek na urządzenia mobilne. Najnowszym tego owocem stało się wydanie gry Dynasty Warriors: Unleashed. Produkcja dostępna jest na systemy iOS oraz Android i na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Tak jak wszystkie odsłony marki, gra bazuje na XIV-wiecznej chińskiej powieści autorstwa Luo Guanzhonga zatytułowanej Opowieści o Trzech Królestwach, opisującej losy Państwa Środka w latach 169-280 n.e. Do dyspozycji graczy oddanych zostaje 48 bohaterów wzorowanych na postaciach historycznych, a cała fabuła obraca się wokół prób zjednoczenia trzech królestw.

Dynasty Warriors: Unleashed - zadebiutowała mobilna odsłona cyklu - ilustracja #1

Zabawa sprowadza się głównie do toczenia bitew, w których kierowany przez nas wojownik musi przedzierać się przez tłumy wrogów za pomocą czysto zręcznościowego systemu walki. Każda postać dysponuje unikalnym uzbrojeniem, a podczas potyczek wykorzystuje liczne ataki specjalne. Na początku mamy dostęp tylko do kilku bohaterów, a kolejnych musimy odblokować w trakcie rozgrywki. Do tego dorzucono lekkie elementy strategiczne w postaci awansowania generałów i rozwijania armii wspomagającej nasze starania o zjednoczenie trzech królestw.

Dynasty Warriors: Unleashed posiada kilka trybów gry. Conquest Mode to kampania, którą możemy rozegrać samotnie lub w trybie kooperacyjnym. Skirmish to samodzielne bitwy dla maksymalnie czterech osób. Boss Fight to zmodyfikowania kampania, w której cala zabawa obraca się wokół samych potyczek z bossami i ją również możemy rozegrać samotnie lub w kooperacji. Raid to rozgrywki wieloosobowe, w których trzeba przechytrzyć oponentów i kraść cenne obiekty. Z kolei War Supply to tryb strategiczny pozwalający na zajmowanie kopalni i gromadzenie przedmiotów.

  1. Dynasty Warriors: Unleashed w App Store
  2. Dynasty Warriors: Unleashed w Google Play
  3. Oficjalna strona gry