Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Dynasty Warriors: Unleashed (iOS)
OkładkaDynasty Warriors: Unleashed (iOS)

Dynasty Warriors: Unleashed

Mobilna odsłona popularnej serii gier akcji, w której trafiamy do Państwa Środka z Epoki Trzech Królestw.

Akcji | hack'and'slash | widok izometryczny | historyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dynasty Warriors: Unleashed Premiera

29mar2017

AND iOS

producent: Nexon wydawca: Nexon Strona oficjalna

Gry podobne do Dynasty Warriors: Unleashed

Godfire: Rise of Prometheus

Infinity Blade III

Eisenhorn: Xenos

Dynasty Warriors: Unleashed to wydana na system AND i iOS gra akcji, będąca mobilną odsłoną popularnej konsolowej marki. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowała ją firma Nexon.

Fabuła

Gra, podobnie jak cała seria Dynasty Warriors, wzorowana jest na klasycznej XIV-wiecznej chińskiej powieści autorstwa Luo Guanzhonga zatytułowanej Opowieści o Trzech Królestwach, opisującej losy Państwa Środka w latach 169-280 n.e.

Podczas zabawy mamy okazję pokierować 48 bohaterami będącymi wyidealizowanymi wersjami prawdziwych postaci historycznych, a cała fabuła obraca się wokół prób zjednoczenia trzech królestw.

Mechanika

W przeciwieństwie do konsolowych odsłon cyklu, w wydanym na mobilny system AND i iOS Dynasty Warriors: Unleashed autorzy postawili na widok izometryczny. Sam przebieg rozgrywki jest jednak bardzo podobny. Zabawa sprowadza się głównie do toczenia bitew, w których kierowany przez nas wojownik musi przedzierać się przez tłumy wrogów. Odbywa się to za pomocą czysto zręcznościowego systemu walki.

Każda postać dysponuje unikalnym uzbrojeniem, a podczas potyczek wykorzystuje liczne ataki specjalne. Na początku mamy dostęp tylko do kilku bohaterów, a kolejnych musimy odblokować w trakcie rozgrywki.

Zabawę urozmaicają lekkie elementy strategiczne w postaci awansowania generałów i rozwijania armii, wspomagającej nasze starania o zjednoczenie trzech królestw.

Tryby gry

Autorzy przygotowali spory wybór trybów rozgrywki. Conquest Mode to kampania, którą możemy rozegrać samotnie lub w trybie kooperacyjnym. Skirmish dzieli się na samodzielne bitwy dla maksymalnie czterech osób. Boss Fight to zmodyfikowania kampania, w której cala zabawa obraca się wokół potyczek z bossami i ją również możemy rozegrać samotnie lub w kooperacji. Raid to rozgrywki wieloosobowe, w których trzeba przechytrzyć oponentów i kraść cenne obiekty. Z kolei War Supply to tryb strategiczny pozwalający na zajmowanie kopalni i gromadzenie przedmiotów.

Kwestie techniczne

Gra oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, w której zachowano wysoki poziom detali pomimo tego, że na ekranie często znajdują się tłumy postaci.

Ostatnia modyfikacja 3 kwietnia 2017

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Dynasty Warriors: Unleashed: 12+

iOS
AND