Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 kwietnia 2012, 17:56

Dwie nowe gry z serii Winx Club - Pierwsza Randka oraz Rewia na Lodzie

Przeżyj niesamowite przygody wraz z Wróżkami Winx!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, partner firmy Rainbow S.p.A. w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego naszej firmy trafiły dwie kolejne gry z serii Winx Club: Pierwsza randka oraz Rewia na lodzie. Oba tytuły zostaną wydane w maju tego roku na komputery PC w pełnej polskiej wersji językowej, a głosów użyczą aktorzy znani z serialu o wróżkach Winx.

Dwie nowe gry z serii Winx Club - Pierwsza Randka oraz Rewia na Lodzie  - ilustracja #1

Winx Club: Pierwsza randka

Młode wróżki urządzają przyjęcie w swojej kawiarni, aby zachęcić nowych klientów do jej odwiedzenia. Postanowiły one zaprosić również Ciebie! Tak naprawdę jest to jednak podstęp pełnej pomysłów Bloom, która w ten sposób chce Cię umówić na randkę z chłopcem z ziemi. Nie bój się – twoje przyjaciółki z Klubu Winx sprawią, że będziesz najbardziej uroczą i atrakcyjną dziewczyną podczas przyjęcia. Pamiętaj jednak, że chłopcy nie są tacy sami i każdy z nich wymaga innego podejścia.

Cechy gry:

  1. Każdy wie, że wygląd jest najważniejszy jeżeli chodzi o to, by pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Stwórz swoją wspaniałą kreację.
  2. Pogawędki z chłopcami na przyjęciu pomogą Ci wybrać najlepszego z nich, z którym wybierzesz się na romantyczną randkę.
  3. Czarująca Bloom udzieli Ci kilku bardzo pomocnych rad, dzięki którym Twoja pierwsza randka będzie idealna!

Winx Club: Rewia na lodzie

Wróżki z Klubu Winx zapraszają Cię na rewię na lodzie. Bloom i jej przyjaciółki wybierają się do modnego, zimowego kurortu i zapraszają Cię, byś odwiedziła go razem z nimi. Dzięki tej grze Twoje marzenie się spełni – będziesz mogła sama wybrać dekoracje, muzykę i oświetlenie dla Twojego własnego lodowiska. Stwórz swoją kreację i oczaruj widownię swym wyglądem i umiejętnościami artystycznymi. A może czujesz, że mogłabyś zrobić jeszcze więcej? Otwórz swój własny butik i zostań stylistką! Stwórz nowe, niezwykle modne kreacje, nie tylko dla siebie, ale też dla Twoich klientów.

Cechy gry:

  1. Zostań stylistką – otwórz butik i pomórz klientom skompletować garderobę.
  2. Użyj swojej wyobraźni – udekoruj lodowisko i wpraw widownię w zachwyt niezwykłym pokazem świateł.
  3. Tańcz na lodzie – oczaruj widownię pełną elegancji techniką i doskonale wykonanym tanecznym show.