Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2021, 12:28

Dwayne „The Rock” Johnson będzie świętować 20. urodziny Xboksa

Z okazji zbliżających się 20. urodzin Xboksa firma zaprosiła do współpracy znanego aktora. W wydarzeniu weźmie udział Dwayne „The Rock” Johnson.

W SKRÓCIE:
  • Wiemy, kto weźmie udział w urodzinowym streamie Xboksa.
  • Podczas transmisji zobaczymy Dwayne’a „The Rocka” Johnsona.
  • Będzie to jego powrót do współpracy z marką po 20 latach.

Choć trudno w to uwierzyć, od prezentacji pierwszego Xboksa minęło już niemal 20 lat. 15 listopada 2001 roku na scenę wyszedł Bill Gates, który w towarzystwie Dwayne’a „The Rocka” Johnsona przekonywał graczy, że mają do czynienia z rewolucyjną konstrukcją. W następnych latach byliśmy świadkami premier kolejnych generacji Xboksa, które ze zmiennym szczęściem podejmowały próbę podbicia serc użytkowników na całym świecie.

Zbliżające się urodziny Xboksa to idealna okazja do świętowania. Firma zamierza zorganizować specjalny stream, podczas którego celebrować będzie historię marki. W wydarzeniu wezmą udział wyjątkowi goście, na czele z powracającym po latach Dwayne’em Johnsonem.

Informację zdradził na Twitterze brytyjski oddział Xboksa. Opublikował też krótki film, w którym aktor zachęca graczy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Sam również będzie jego częścią, co jest bardzo ciekawym zabiegiem, biorąc pod uwagę ścieżkę jego kariery. W 2001 roku nie był on bowiem tak rozpoznawalną personą, jak dziś (poza USA, rzecz jasna). Wówczas dopiero zaczynał swoją aktorską karierę - teraz jest zaś jedną z największych gwiazd show-biznesu.

Co ciekawe, krótki materiał sugeruje, że Xbox przy okazji swoich urodzin współpracować będzie nie tylko z Johnsonem, ale również Netflixem. Opublikowane wideo zdradza, że wydarzenie powiązane będzie z promocją filmu Czerwona nota, w którym Johnson gra jedną z głównych ról. Możliwe więc, że w trakcie transmisji pojawią się także inne gwiazdy związane z produkcją.

Tego dowiemy się jednak dopiero za kilka dni. Urodzinowy stream odbędzie się 15 listopada o godzinie 19:00 czasu polskiego.