filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 września 2023, 11:04

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor od dziś jest w streamingu. Gdzie obejrzysz film, który zachwycił widzów i krytyków?

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor to jeden z najlepszych filmów tego roku. Od dzisiaj produkcja fantasy jest dostępna w ramach abonamentu jednej z platform streamingowych.

Źródło fot. Dungeons & Dragons: Złodziejski honor; reż. Jonathan Goldstein i John Francis Daley; Paramount Pictures; 2023
i

Od dzisiaj, 29 września, w ofercie SkyShowtime znajduje się film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor. Ekranizacja jednej z najpopularniejszych RPG (Role-Playing Game) w końcu jest dostępna do obejrzenia bez wypożyczania. Film charakteryzuje się wartką akcją, imponującymi efektami specjalnymi a także ciekawymi postaciami oraz humorem.

Głównym bohaterem produkcji jest bard Edgin Darvis, który wraz z innymi awanturnikami łączy siły, żeby dokonać skoku życia, a następnie uratować swoją córkę. Bohaterowie odwiedzają między innymi znane w uniwersum Dungeons & Dragons miasto Neverwinter oraz mierzą się z ikonicznymi bestiami, w tym z potężnym czerwonym smokiem.

Film zdobył bardzo dobre recenzje. Na Rotten Tomatoes aż 93% widzów oceniło Dungeons & Dragons: Złodziejski honor pozytywnie. Natomiast na IMDb średnia ocen wyniosła 7.3, co również świadczy o tym, że przy wspomnianej produkcji można świetnie spędzić czas. Oto, co o widowisku w naszej recenzji pisał redaktor Krzysztof Lewandowski:

Złodziejski honor to produkcja idealna do pośmiania się w gronie znajomych oraz zajadania popcornu popijanego coca-colą. Brakowało w kinie tak sprawnie zrobionego humorystycznego fantasy.

Dzisiejsza premiera to także idealna okazja, żeby załapać się na promocję subskrypcji SkyShowtime, która zaraz się kończy. Tylko do 30 września można skorzystać z obniżki abonamentu na cały rok i płacić tylko 14,99 zł miesięcznie zamiast 24,99 zł. Oferta jest dostępna jedynie dla nowych klientów SkyShowtime.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej