Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2013, 12:08

autor: Sting

Dragon Ball Z: Battle of Z zapowiedziane. Gra zmierza na PS3, PS Vita i X360

Firma Namco Bandai Games Europe zapowiedziała wprowadzenie na europejski rynek drużynowej bijatyki Dragon Ball Z: Battle of Z. Gra dostępna będzie dla posiadaczy konsol PS3, Xbox 360 i PlayStation Vita.

Dragon Ball Z: Battle of Z zapowiedziane. Gra zmierza na PS3, PS Vita i X360 - ilustracja #1

To dobry dzień dla wszystkich fanów posyłania przeciwników do piachu za pomocą „kamehamehy”. Namco Bandai Games Europe zapowiedziało europejskie wydanie drużynowej bijatyki Dragon Ball Z: Battle of Z. Gra zawita już niebawem na konsole PS3, PS Vita i Xbox 360.

Nowa odsłona komputerowego Dragon Ball ma nas oczarować czteroosobowym trybem kooperacji, w którym zmierzymy się z zastępami przerażających wrogów, oraz ogromnym ośmioosobowym battle royale. Zabawa będzie polegała na poznawaniu słabych stron przeciwników i skutecznym ich wykorzystywaniu.

Oliver Comte, wiceprezes Namco Bandai Games Europe, w wydanym przez siebie oświadczeniu prasowym stwierdził, że kooperacyjna bijatyka na tak ogromną skalę to coś, czego fani serii Dragon Ball jeszcze nie mieli okazji oglądać. Warto też dodać, że Battle of Z będzie posiadał pełnoprawny tryb jednoosobowy, co jest dobrą informacją dla osób preferujących samotne wyprawy łowieckie.

Gdy tylko poznamy więcej szczegółów na temat tego ambitnego projektu, nie omieszkamy Was oczywiście o tym poinformować.