Dragon Ball Z: Battle of Z zapowiedziane. Gra zmierza na PS3, PS Vita i X360
Firma Namco Bandai Games Europe zapowiedziała wprowadzenie na europejski rynek drużynowej bijatyki Dragon Ball Z: Battle of Z. Gra dostępna będzie dla posiadaczy konsol PS3, Xbox 360 i PlayStation Vita.
Tomasz Chmielik

To dobry dzień dla wszystkich fanów posyłania przeciwników do piachu za pomocą „kamehamehy”. Namco Bandai Games Europe zapowiedziało europejskie wydanie drużynowej bijatyki Dragon Ball Z: Battle of Z. Gra zawita już niebawem na konsole PS3, PS Vita i Xbox 360.
Nowa odsłona komputerowego Dragon Ball ma nas oczarować czteroosobowym trybem kooperacji, w którym zmierzymy się z zastępami przerażających wrogów, oraz ogromnym ośmioosobowym battle royale. Zabawa będzie polegała na poznawaniu słabych stron przeciwników i skutecznym ich wykorzystywaniu.
Oliver Comte, wiceprezes Namco Bandai Games Europe, w wydanym przez siebie oświadczeniu prasowym stwierdził, że kooperacyjna bijatyka na tak ogromną skalę to coś, czego fani serii Dragon Ball jeszcze nie mieli okazji oglądać. Warto też dodać, że Battle of Z będzie posiadał pełnoprawny tryb jednoosobowy, co jest dobrą informacją dla osób preferujących samotne wyprawy łowieckie.
Gdy tylko poznamy więcej szczegółów na temat tego ambitnego projektu, nie omieszkamy Was oczywiście o tym poinformować.
Więcej:Mortal Kombat Legacy Kollection przypomni nam o dawnej chwale kultowej serii. Jest data premiery
Komentarze czytelników
kain_pl Generał
Dla serii DBZ jedynym dobrym ratunkiem aby odniesc sukces i satysfakcje trzeba zrobic gre akcji z elementami RPG z otwartym swiatem oraz pelna fabula.
alhaszasz Generał
o może w końcu kupię , bo ja się zatrzymałem na burst limit gdyż uznałem , że każdy nowy DB nie był wart moich pieniędzy
zanonimizowany737870 Legend
alhaszasz - Raging Blast 2 dostaniesz za marne grosze i pomimo braku fabuły to najlepszy DBZ na tą generację.
Siepenka Centurion
Budokai Tenkaichi 3 była najlepszą grą z serii i póki co żadna gra na obecne konsole nie przebiła jej. Interesuję mnie jednak w tej grze, tryb co-op, choć myślę, że takie klepanie AI, może być nudne i zbyt łatwe. Jednak pojedynki 4v4 z żywymi graczami, mogą być już ciekawe.
alhaszasz Generał
Dbz bt3 zwłaszcza na wii is best ever raz że granie piolotami wii jest naprawdę ogarnięte i mega miodne to dwa, że również można grać tradycyjne padem od GCN lub classic controller.Istnieje również tryb sieciowy ,ale dawno już nikt nie gra po sieci no chyba ,że ktoś ma ochotę to pisać .