Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2013, 14:24

autor: Olek

Dragon Ball Z: Battle of Z w styczniu na półkach amerykańskich sklepów

Koncern Namco Bandai poinformował, że gra Dragon Ball Z: Battle of Z zawita do amerykańskich sklepów 28 stycznia 2014 roku. Niestety, brak adnotacji o europejskim terminie premiery, ale najprawdopodobniej gracze ze Starego Kontynentu nie będą musieli długo czekać.

Fani uniwersum Dragon Ball mają spore oczekiwania wobec gry Dragon Ball Z: Battle of Z. - Dragon Ball Z: Battle of Z w styczniu na półkach amerykańskich sklepów - wiadomość - 2013-10-26
Fani uniwersum Dragon Ball mają spore oczekiwania wobec gry Dragon Ball Z: Battle of Z.

Niespełna tydzień po zaplanowanej na 23 stycznia 2014 roku premierze w Japonii, gra Dragon Ball Z: Battle of Z trafi w ręce amerykańskich graczy. Według zapowiedzi firmy Namco Bandai Games America bijatyka studia Artdink wydana zostanie za oceanem na tradycyjnych nośnikach optycznych w wersjach dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3 oraz w dystrybucji cyfrowej dla PlayStation Vita.

Niepokoić może brak informacji o dacie europejskiej premiery. We wrześniu koncern Namco Bandai zapewniał, że gra ukaże się na Starym Kontynencie pod koniec bieżącego roku, co jednak można już wykluczyć. Najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się w tej chwili przełom stycznia i lutego przyszłego roku.

Wspomnieć należy, że kilka dni temu pojawił się nowy, oficjalny zwiastun gry. Ponad 3-minutowy klip dostępny jest wyłącznie w oryginalnej, japońskiej wersji językowej, ale fani uniwersum Dragon Ball nie powinni mieć problemów z rozpoznaniem ulubionych bohaterów, którzy pojawią się w Dragon Ball Z: Battle of Z.

Dragon Ball Z: Battle of Z w styczniu na półkach amerykańskich sklepów - ilustracja #2O nadziejach związanych z Dragon Ball Z: Battle of Z świadczyć może wskaźnik oczekiwań graczy, który w przypadku wersji gry na konsole Xbox 360 oraz PlayStation wynosi odpowiednio 9.6 i 9.4/10 (dane z Encyklopedii Gier).

  1. Oficjalna strona gry Dragon Ball Z: Battle of Z