Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2013, 16:44

autor: Olek

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 – nowy teaser z fragmentami rozgrywki

Na oficjalnym kanale studia Rebellion w serwisie YouTube pojawił się nowy teaser gry Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Trwający zaledwie 50 sekund klip wideo ujawnia kilka szczegółów związanych z rozgrywką.

W Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 żywych trupów z pewnością nie zabraknie. - Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 – nowy teaser z fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2013-10-26
W Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 żywych trupów z pewnością nie zabraknie.

Niespełna tydzień pozostał do zaplanowanej na 31 października premiery gry Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2. Deweloperzy ze studia Rebellion starają się wykorzystać ten czas, by wypromować swoje dzieło. W przeciwieństwie do zwiastuna sprzed kilku dni, opublikowany wczoraj teaser kooperacyjnej strzelaniny w konwencji survival-horroru przedstawia fragmenty rozgrywki.

50-sekundowy materiał, który stanowić ma zachętę do składania zamówień w systemie przedsprzedaży, potwierdza dotychczasowe doniesienia na temat gry. Areną zmagań z zombie i kościotrupami jest zrujnowany Berlin, a zabawa koncentruje się na trybie sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Fani serii Sniper Elite mogą spodziewać się efektownych ujęć typu kill-cam z widokiem pocisków penetrujących narządy wewnętrzne przeciwników. Twórcy obiecują także zupełnie nową kampanię główną z nowymi lokacjami odwiedzenia i nowymi rodzajami nieumarłych super-żołnierzy do wyeliminowania.

Warto nadmienić, że gracze zdecydowani na zakup Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 mogą już składać zamówienia w systemie przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej studia Rebellion lub platformy Steam. W obu przypadkach cena gry z 20% rabatem wynosi 8,79 euro (ok. 37 zł). Taniej, bo ok. 28 zł za egzemplarz zapłacicie, jeśli zamówicie 4-pak.

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 – nowy teaser z fragmentami rozgrywki - ilustracja #2Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 to spin-offowa odsłona cyklu gier akcji Sniper Elite. Tytuł stanowi kontynuację gry Sniper Elite: Nazi Zombie Army wydanej w lutym br. Produkcja ukaże się na komputerach PC, choć twórcy nie wykluczają przygotowania w przyszłości także portów adresowanych na konsole nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One).

  1. Strona internetowa studia Rebellion