Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 maja 2021, 12:46

Dragon Ball doczeka się kolejnej ekranizacji. Akira Toriyama zapowiada film

Akira Toriyama – twórca popularnego komiksu Dragon Ball – zapowiedział, że manga ta doczeka się kolejnej po Dragon Ball Super: Broly adaptacji filmowej.

Twórca znanej mangi Dragon Ball – Akira Toriyama – poinformował, że powstanie kolejny film animowany bazujący na wspomnianej marce. Informacja została przekazana w czasie dorocznego eventu Dragon Ball – tzw. Goku Day. Co więcej, wspomniany twórca będzie mocno zaangażowany w produkcję tego dzieła.

Nowy film, kolejny po Dragon Ball Super: Broly jest w trakcie powstawania! Tak jak w przypadku poprzedniego filmu, jestem mocno zaangażowany w produkcję fabuły i dialogów do kolejnego niesamowitego filmu – czytamy w komunikacie.

Na razie nie wiadomo, o czym konkretnie opowie omawiany obraz. Nie znamy również jego tytułu. Na stronie marki w przyszłości ma pojawić się więcej informacji na temat tego dzieła. Na razie Akira Toriyama zdradził jedynie, że możemy się spodziewać pewnych niespodzianek, zarówno jeśli chodzi o postacie, jak i stronę wizualną.

Naprawdę nie powinienem jeszcze mówić zbyt wiele o fabule, ale bądźcie przygotowani na kilka ekstremalnych i zabawnych walk, w których może pojawić się niespodziewana postać. Będziemy przemierzać niezbadane tereny pod względem estetyki wizualnej, aby zapewnić widzom niesamowitą jazdę, więc mam nadzieję, że wszyscy będą z niecierpliwością czekać na nowy film! – czytamy dalej.

Warto odnotować, że Dragon Ball Super: Broly z 2018 roku okazało się w Japonii sporym hitem – film poradził sobie doskonale w tamtejszych kinach.

  1. Dragon Ball – strona oficjalna