Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2014, 14:34

autor: Góral

Door Kickers - symulator oddziałów SWAT ukaże się 20 października

Studio KillHouse Games poinformowało, że gra Door Kickers, będąca swego rodzaju symulatorem operacji oddziałów SWAT, ukaże się w pełnej wersji na komputerach PC 20 października bieżącego roku.

Door Kickers w skrócie:
  • Gatunek: gra strategiczna
  • Deweloper: KillHouse Games
  • Platformy sprzętowe: PC, urządzenia mobilne
  • Data premiery: 20 października 2014 roku (PC)

Studio KillHouse Games opublikowało nowy, krótki zwiastun Door Kickers, zapowiadający premierę pełnej wersji produkcji sprzedawanej od ponad roku w ramach Steam Early Access (tytuł można nabyć taniej na oficjalnej stronie). Projekt trafi na komputery osobiste 20 października i zaoferuje 80 misji, 5 klas jednostek oraz ponad 45 różnych elementów wyposażenia i broni. Zabawa odbywać ma się w trybie kampanii, losowo generowanych zadaniach, a dla zainteresowanych przygotowano także specjalny edytor misji.

O Door Kickers dowiedzieliśmy się w marcu 2013 roku, kiedy to studio KillHouse Games oficjalnie zapowiedziało swój projekt. Tytuł od tamtej pory sprzedawany był na oficjalnej stronie, zapewniając kupującym dostęp do wczesnych wersji. W produkcji kierujemy członkami policyjnego oddziału SWAT, a zabawa polega na analizowaniu zaistniałej sytuacji, dobieraniu odpowiedniego wyposażenia i ustalaniu strategii. Akcja obserwowana jest z góry, a rozgrywka odbywa się w czasie rzeczywistym, przy czym istnieje możliwość włączenia aktywnej pauzy.

Oprócz wersji na komputery osobiste, twórcy planują także edycję dedykowaną urządzeniom mobilnym (iOS / Android), ale nie wiemy jeszcze, kiedy takowa trafi na rynek.

W Door Kickers kierujemy oddziałem SWAT. - Door Kickers - symulator oddziałów SWAT ukaże się 20 października - wiadomość - 2014-10-07
W Door Kickers kierujemy oddziałem SWAT.