Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2014, 18:02

autor: Góral

Counter-Strike Nexon: Zombies - udostępniono pełną wersję gry

Firma Nexon, po przeprowadzeniu krótkich beta testów gry Counter-Strike Nexon: Zombies, udostępniła dziś w sklepie Steam pełną wersję produkcji. Tytuł dostępny jest za darmo, w ramach modelu biznesowego free-to-play.

23 września firma Nexon udostępniła w ramach otwartych beta testów grę Counter-Strike Nexon: Zombies. Natomiast dziś produkcja zadebiutowała w pełnej wersji, więc jeżeli wcześniej nie dołączyliście do zabawy, to możecie to zrobić teraz, pobierając za darmo projekt z tego miejsca. Kenny Chang, szef Nexon Europe, stwierdził, że:

„Wszystkie opinie, jakie napłynęły do nas w czasie otwartych beta testów, pomogły nam podjąć kilka ważnych decyzji odnośnie przyszłego rozwoju gry i mam nadzieję, że będziecie bawić się wybornie.”

Produkcja pozwala na toczenie starć z tytułowymi zombie, zabawę w klasycznych trybach (ratowanie zakładników, rozbrajanie bomb itd.) oraz tych zwariowanych, jak np. Piłka Nożna. Rozgrywka odbywa się na wielu mapach (ponad pięćdziesiąt), przy użyciu obfitego arsenału broni. Dodatkowo z okazji premiery tytułu przygotowano pięć specjalnych wydarzeń w grze, w których można wygrać bronie i inne przedmioty. Jednocześnie poinformowano, że w najbliższym czasie eventy te będą aktualizowane na podstawie opinii graczy.

Counter-Strike Nexon: Zombies - udostępniono pełną wersję gry - ilustracja #1

Counter-Strike to kultowa seria multiplayerowych strzelanek, zapoczątkowana w 1999 roku za sprawą moda do gry Half-Life. W późniejszym czasie prawa do marki przejęło Valve, które wypuściło dwie komercyjne wersje tytułu. Oprócz tego projekt doczekał się dwóch odsłon Counter-Strike: Online (produkcja przeznaczona na rynki azjatyckie), Counter-Strike: Global Offensive i najnowszego wcielenia, czyli Counter-Strike Nexon: Zombies.