Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2020, 13:40

autor: Carla

Door Kickers 2 dostępne w Early Access

Wczoraj w Steam Early Access zadebiutowało Door Kickers 2: Task Force North, taktyczna gra strategiczna od studia KillHouse Games.

Zgodnie z zapowiedziami, studio KillHouse Games wprowadziło do sprzedaży w Early Access grę Door Kickers 2: Task Force North. Premiera miała miejsce wczoraj, 3 listopada, a pierwsze recenzje są bardzo pozytywne. I chociaż nie ma ich wiele (ok. 80), gracze wyrazili swój zachwyt nad formułą znaną z pierwszej części Door Kickers, ale w dużo lepszym wydaniu.

Door Kickers 2 będzie dostępne w fazie wczesnego dostępu przez około 12-16 miesięcy. Deweloperzy chcą poświęcić ten czas na dopracowanie taktycznej części walki, a później przejść do urozmaicania rozgrywki. Zgodnie z obietnicami twórców, pełna wersja gry będzie zawierać 100 misji, dodany zostanie także generator umożliwiający tworzenie własnych zadań. Do dyspozycji graczy oddane będą 3-4 grywalne postaci z ośmioma klasami do wyboru, ponad 60 broni i gadżetów, nowi przeciwnicy oraz lokacje. Można także liczyć na wsparcie dla modów.

Twórcy zapewniają, że zależy im na opiniach graczy. Raz w miesiącu przeprowadzona zostanie ankieta dotycząca dalszego rozwoju gry. Społeczność pomogłaby w ten sposób deweloperom w ustaleniu priorytetów i wyeliminowaniu potencjalnych problemów z rozgrywką.

Według Steam Charts, w Door Kickers 2 gra obecnie około 500 osób, co jest dobrym wynikiem jak na tytuł niezależny.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Door Kickers 2: Task Force North na Steamie