Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2021, 16:55

Zwiastun Doom Eternal The Ancient Gods 2; premiera jutro

W sieci pojawił się zwiastun The Ancient Gods – Part Two, czyli drugiej i ostatniej odsłony fabularnego dodatku do strzelanki Doom Eternal. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że zadebiutuje ona już jutro.

Blisko pięć miesięcy minęło od premiery pierwszej części The Ancient Gods, czyli samodzielnego fabularnego rozszerzenia do przebojowej strzelanki Doom Eternal. Przez bardzo długi czas gracze nie wiedzieli, kiedy konkretnie mogą spodziewać się kontynuacji. Dowiedzieli się tego dopiero dziś. Firma id Software ogłosiła bowiem wszem i wobec, że The Ancient Gods – Part Two będzie miało swoją premierę 18 marca, czyli już jutro. Ponadto otrzymaliśmy zwiastun DLC. Możecie go zobaczyć poniżej.

Oto jak brzmi oficjalny polski opis nadchodzącego rozszerzenia (via YouTube):

Udało ci się przeciwstawić bogom i obudzić pradawne zło. Teraz pora zgromadzić rozproszone armie strażników, rozpocząć oblężenie ostatniego bastionu sił piekielnych, przebić się przez mury fortecy i zmierzyć z samym Mrocznym Panem. Na szali ważą się losy wszechświata. Twoja wojna przeciwko Piekłu kończy się tutaj.

Pierwszą i drugą odsłonę The Ancient Gods można zdobyć zarówno oddzielnie, jak i kupując Doom Eternal Year One Pass. Samodzielne rozszerzenie jako całość jest także częścią Doom Eternal Deluxe Edition.

Przypominamy, że Doom Eternal jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Switchu. Na większości z tych platform tytuł posiada pełną polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi). Wyjątkiem jest jedynie wydanie na konsolę firmy Nintendo.

  1. Oficjalna strona serii Doom
  2. Recenzja gry Doom Eternal – demon tkwi w szczegółach
  3. Doom Eternal - poradnik do gry