Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2019, 08:43

autor: Aquma

Doom Eternal otrzyma co najmniej dwa dodatki fabularne

Strzelanka Doom Eternal od studia id Software otrzyma co najmniej dwa rozszerzenia, które będą częścią przepustki sezonowej Year One Pass. Źródłem informacji są sklepowe karty gry.

Doom Eternal z co najmniej dwoma DLC. - Doom Eternal otrzyma co najmniej dwa dodatki fabularne - wiadomość - 2019-06-17
Doom Eternal z co najmniej dwoma DLC.

Wyczekiwana strzelanka pierwszoosobowa od studia id Software – Doom Eternal – otrzyma co najmniej dwa rozszerzenia fabularne. Źródłem informacji jest karta gry w sklepie Amazon – jeden z zamieszczonych tam obrazków wspomina o przepustce sezonowej Year One Pass, w ramach której otrzymamy dostęp do „Campaign DLC 1 + 2”.

Edycja kolekcjonerska Doom Eternal. Źródło: Amazon. - Doom Eternal otrzyma co najmniej dwa dodatki fabularne - wiadomość - 2019-06-17
Edycja kolekcjonerska Doom Eternal. Źródło: Amazon.

Dodatkowo, decydując się na zamówienie przedpremierowe dostaniemy jeszcze tzw. Master Level, czyli dodatkowy poziom (nazwa nawiązuje do rozszerzenia do strzelanki Doom II z 1994 roku). Biorąc pod uwagę taką, a nie inną, nazwę przepustki sezonowej, można też założyć, że najnowsze dzieło id Software najprawdopodobniej będzie wspierane przez dłuższy czas – a w każdym razie więcej niż jeden rok.

Przypominamy, że Doom Eternal trafi na komputery oraz konsole (PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch) 22 listopada 2019 r. Gra będzie posiadała pełną polską wersję językową.

  1. Doom Eternal – strona oficjalna
  2. Nie tylko Cyberpunk 2077 – najlepsze gry E3 2019 okiem redakcji
  3. Doom Eternal – tak powinno się traktować legendy!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Doom Eternal

Doom Eternal