Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2015, 10:24

autor: luckie

Don’t Starve Together za darmo dla posiadaczy podstawki

Posiadacze podstawowej wersji Don’t Starve mogą otrzymać za darmo Don't Starve Together – samodzielne multiplayerowe rozszerzenie gry. Tytuł wciąż znajduje się jednak we wczesnym dostępie na Steamie, a data premiery nie jest znana.

Nie głodować lepiej razem niż samemu - Don’t Starve Together za darmo dla posiadaczy podstawki - wiadomość - 2015-06-05
Nie głodować lepiej razem niż samemu

Studio Klei Entertainment ma dobrą wiadomość dla fanów Don’t Starve. Dotychczasowi nabywcy podstawowej wersji gry są upoważnieni do odebrania darmowej kopii samodzielnego multiplayerowego rozszerzenia – Don’t Starve Together. Choć prace nad nim wciąż trwają, twórcy zdecydowali, że gracze czekali wystarczająco długo i powinni otrzymać już dostęp do produkcji. Dotyczy to osób, które kupiły grę przed 3 czerwca 2015 roku. Posiadacze edycji Steam mogą znaleźć ten nowy tytuł w swojej Bibliotece gier. Natomiast klienci sklepu GOG.com powinni wysłać do pomocy technicznej Klei Entertainment z maila z kodem gry, by otrzymać klucz Steam Don’t Starve Together.

Dont’s Starve Together jeszcze trochę pobędzie w Steam Early Access, gdzie trafiło w grudniu 2014 roku. Ekipa Klei Entertainment zdecydowała się rozszerzyć wstępną wizję gry o zawartość dodatku Reign of Giants oraz inne, zupełnie nowe funkcje. Ponadto twórcy w pocie czoła pracują nad zaimplementowaniem działających jaskiń, które w edycji dla jednego gracza istniały jako zupełnie osobne, proceduralnie generowane światy. Póki co deweloper nie jest w stanie podać daty premiery finalnej wersji Don’t Starve Together. Obecnie tytuł da się kupić na Steamie w cenie 14,99 euro (ok. 63 zł).

  1. Oficjalna strona gry Don’t Starve
  2. Oficjalne forum studia Klei Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.