Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2010, 10:00

autor: Sarge

Dodatek Vietnam do Bad Company 2 już dostępny na pecetach

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już ściągać długo oczekiwany dodatek Vietnam do gry Battlefield: Bad Company 2. Wzbogaca on podstawową wersję o zawartość związaną z wojną w Wietnamie.

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już ściągać długo oczekiwany dodatek Vietnam do gry Battlefield: Bad Company 2. Wzbogaca on podstawową wersję o zawartość związaną z wojną w Wietnamie.

Rozszerzenie od wczoraj jest dostępne na platformie sieciowej dystrybucji Steam, a do działania wymaga zainstalowanego Battlefield: Bad Company 2. Na Xbox Live wyląduje ono 21 grudnia, a dopiero dzień później na europejskim PlayStation Store. Cena najnowszego DLC została ustalona na poziomie 1200 punktów Microsoftu lub 14.99 dolarów (ok. 45 złotych bez podatku VAT).

Dodatek Vietnam do Bad Company 2 już dostępny na pecetach - ilustracja #1

Warto dodać, że w przypadku pecetowej edycji całość sprzedawana jest także w pudełku. W środku znajdziemy jedynie kod uprawniający do pobrania dodatkowej zawartości za pośrednictwem EA Store lub EA Download Manager. Sugerowana cena takiego produktu wynosi 49 złotych, choć na przykład w Sklepie GRY-OnLine możecie go zakupić nieco taniej.

Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam jak dotąd został oceniony między innymi przez popularny serwis IGN. Jego redaktorzy wystawili mu bardzo wysoką notę 9.5 w skali dziesięciostopniowej, określając dodatek „jednym z najlepszych doświadczeń sieciowych tego roku”. Wiele wskazuje na to, że studio DICE sprostało wymaganiom i dostarczyło nam niezwykle udane dzieło.

Battlefield: Bad Company 2 – Vietnam to przede wszystkim cztery nowe mapy (i piąta do odblokowania) umiejscowione w realiach wojny w Wietnamie. Oprócz tego dostajemy 15 typów broni prosto z tego okresu oraz 6 pojazdów, nad którymi możemy przejąć kontrolę. Podczas rozgrywki przygrywa nam muzyka rodem z lat 60. ubiegłego wieku, a występujące dialogi bazują podobno na autentycznych wojennych nagraniach. Całości dopełnia dziesięć nowych Osiągnięć/Trofeów do zdobycia. Z okazji premiery dodatku pojawił się kolejny zwiastun, który możecie oglądać poniżej.