Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 kwietnia 2020, 12:07

Dodatek do The Sims 4 pozwoli dziergać własne ubrania

Deweloperzy odpowiedzialni za The Sims 4 poinformowali, że wraz z kolejnym dodatkiem gra otrzyma funkcję umożliwiającą robienie na drutach własnych ubrań. DLC wprowadzi też fotele bujane oraz możliwość sprzedawania własnych kreacji w specjalnym sklepie internetowym zwanym Plopsy.

Dodatek do The Sims 4 pozwoli dziergać własne ubrania - ilustracja #1
The Sims 4 otrzyma szereg nowości.

W SKRÓCIE:

  1. w kolejnym DLC do The Sims 4 otrzymamy możliwość robienia na drutach własnych ubrań;
  2. dodatek wprowadzi też bujane fotele oraz sklep internetowy przypominający Allegro.

Twórcy The Sims 4 – studio EA Maxis – poinformowali, że kolejny dodatek do ich dzieła będzie obejmował ciekawe usprawnienia aplikacji Stwórz Sima. Gracze uzyskają możliwość robienia na drutach własnych wirtualnych ubrań. Odblokowane przedmioty będą mogły być używane przez wszystkich domowników.

Jedną z najfajniejszych rzeczy, jakie pojawią się w nowych Akcesoriach, jest możliwość zrobienia na drutach własnych ubrań. Simowie będą mogli odblokować wyjątkowe dziergane ubrania w narzędziu Stwórz Sima. Dostęp do nich dostanie każdy członek rodziny! Wydaje mi się, że to najważniejsza decyzja dotycząca nowego pakietu. Chociaż może to brzmieć jak oczywistość, pamiętajcie, że większość ubrań w The Sims 4 jest od razu dostępna dla wszystkich Simów – czytamy w notce.

Dodatek do The Sims 4 pozwoli dziergać własne ubrania - ilustracja #2
Oto jak nowa funkcja będzie się prezentowała w interfejsie.

Kolejne rozszerzenie do The Sims 4 wprowadzi także kilka innych nowości, takich jak fotele bujane oraz sklep internetowy Plopsy, w którym simowie będą mogli sprzedawać stworzone przez siebie przedmioty – m.in. ubrania wydziergane dzięki opisanej powyżej funkcji, ale też obrazy czy rzeźby. Zasady działania będą dość proste, choć nie wystarczy zwykłe kliknięcie linku – konieczne będzie także spakowanie towaru i wysłanie go za pośrednictwem skrzynki pocztowej.

Dodatek do The Sims 4 pozwoli dziergać własne ubrania - ilustracja #3
Kolejna ważna nowość w The Sims 4.
Dodatek do The Sims 4 pozwoli dziergać własne ubrania - ilustracja #4
To najprawdopodobniej logo sklepu Plopsy.
  1. The Sims 4 – strona oficjalna
  2. The Sims 4 – poradnik
  3. Wydałam 50 zł, żeby zrobić pranie w The Sims 4. Nie było warto