Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2017, 09:39

autor: Movis

Dodatek Battlefield 1: W imię cara z datą premiery

Firma Electronic Arts podzieliła się z fanami datą premiery rozszerzenia Battlefield 1: W imię cara. Posiadacze Battlefield Premium będą mogli zapoznać się z DLC 5 września, a zwykli użytkownicy poczekają 2 tygodnie dłużej. W rozszerzeniu znajdziemy 6 map, nowe bronie, tryb gry i więcej.

Prognoza pogody zapowiadała siarczysty mróz. I nawałnicę Rosjan. - Dodatek Battlefield 1: W imię cara z datą premiery - wiadomość - 2017-09-01
Prognoza pogody zapowiadała siarczysty mróz. I nawałnicę Rosjan.

Po długim oczekiwaniu, zapowiedziach i ujawnianiu pojedynczych faktów w końcu dostaliśmy konkrety na temat daty premiery dodatku Battlefield 1: W imię cara. Wszyscy gracze zaopatrzą się w DLC 19 września 2017 roku. Oczywiście posiadacze przepustki Premium liczyć mogą na specjalne traktowanie, dzięki czemu sprawdzą nową zawartość 2 tygodnie wcześniej od zwykłych wojaków, czyli 5 września.

Oficjalna informacja przypomina, że w płatnym rozszerzeniu z Rosjanami w roli głównej przemierzymy 6 nowych map: Twierdzę Brusiłowa, Galicję, Albion, Przełęcz Łupkowską, Rzekę Wołgę i Carycyn. Na tych terenach wojować będzie nowa frakcja carskiej armii, ze zwiadowczyniami pochodzącymi z kobiecych batalionów śmierci. Na zimowych wojaków czeka też rozszerzony arsenał, składający się z jedenastu broni dla różnych klas. W ręce graczy trafią m.in. kultowy karabin Mosin-Nagant M91 czy granat model 1912, znany jako „Carska latarnia”. Parę innych nowości to stacjonarne działo nadbrzeżne, samochód opancerzony Garford-Putiłow, okręt desantowy Y-Lighter i bombowiec Ilja Muromiec.

Wsi spokojna, lecz nie na długo. - Dodatek Battlefield 1: W imię cara z datą premiery - wiadomość - 2017-09-01
Wsi spokojna, lecz nie na długo.

DLC zawiera też niewidziany wcześniej tryb gry. W Zrzucie zaopatrzenia drużyny będą ścigać się, by przejąć spadające z nieba skrzynie z wyposażeniem. Twórcy zapewnili też nowe operacje, rozwinęli taktyki kawaleryjskie i dodali do rozgrywki kolejne wyzwania, baretki i medale.

Do prapremiery W imię cara pozostało 5 dni, a gracze bez Premium powinni zaznaczyć w kalendarzu datę 19 września. Uszanki na głowy i ubierzcie się ciepło.