Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2020, 16:00

autor: Karol Laska

Do zgarnięcia 5000 zł na nowe gry od BLIK-a!

W związku z naszą dzisiejszą transmisją na kanale TVGRYplus zapraszamy do konkursu organizowanego przez oficjalnego partnera akcji Find Your Next Game, którym jest BLIK. Szczegóły znajdziecie poniżej!

Do zgarnięcia 5000 zł na nowe gry od BLIK-a! - ilustracja #1
Akcja Find Your Next Game trwa w najlepsze.

Czekacie na nasz wieczorny stream w ramach akcji Find Your Next Game? Dla wszystkich oglądających i czytających nasze materiały mamy dodatkową atrakcję związaną z tą inicjatywą.<br>BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, a jednocześnie oficjalny partner tegorocznej edycji Find Your Next Game, zaprasza do udziału w serii konkursów organizowanych przy okazji naszych streamów. Łączna pula nagród to 5000 złotych, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć np. na przyszły zakup gier omawianych w czasie trakcie akcji! Temat konkursów jest ściśle powiązany z aktualnie trwającą akcją BLIK-a „Nie bierz urlopu od dobrych nawyków", w której przypomina on o dobrych nawykach dla podniesienia swojego bezpieczeństwa, szczególnie w kontekście dokonywania płatności w sieci. Pierwszy z konkursów wystartował już dzisiaj! Szczegóły na jego temat znajdziecie na dedykowanej stronie konkursów .

Do zobaczenia wieczorem na naszym kanale TVGRYplus!

Do zgarnięcia 5000 zł na nowe gry od BLIK-a! - ilustracja #2
Do zgarnięcia 5000 zł na nowe gry od BLIK-a! - ilustracja #3

BLIKIEM można płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie trzeba znać numeru rachunku bankowego odbiorcya a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!