Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2021, 17:28

Do Epic Games Store wkrótce trafią listy osiągnięć

W przyszłym tygodniu w Epic Games Store pojawią się strony zawierające listy osiągnięć. Początkowo będą one dostępne tylko dla wybranych tytułów.

Do Epic Games Store w przyszłym tygodniu trafią strony z listami osiągnięć. Oznacza to, że z poziomu klienta będziemy mogli wreszcie zobaczyć trofea do poszczególnych gier. Początkowo opcja ta będzie dostępna tylko w określonej puli produkcji, w której znajdziemy między innymi Rocket League, Hades, Pillars of Eternity, Humankind, Zombie Army 4 i Defense Grid. Z czasem jednak baza tytułów ma się zwiększyć.

Lista ma pokazać wszystkie dostępne osiągnięcia, wyróżnić te, które już zdobyliśmy, oraz pokazać nasz progres w drodze do „platyny”.

Oprócz tego pojawią się także punkty doświadczenia, które przełożą się na poziom naszych kont. Za każde odblokowane osiągnięcie otrzymamy określoną liczbę XP, zależnie od jego rangi. Rozpiska prezentuje się następująco:

  1. Brązowe – od 5 do 45 XP
  2. Srebrne – od 50 do 95 XP
  3. Złote – od 100 do 200 XP
  4. Platynowe – 250 XP

Warto zwrócić uwagę, że screeny prezentujące listy osiągnięć można było zobaczyć już wcześniej. W lipcu zostały one odkryte w serwisie Trello.

  1. Epic Games Store – strona główna