Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2012, 15:13

DmC: Devil May Cry w polskiej i angielskiej wersji także na PC

DmC: Devil May Cry będzie zawierał polską wersję językową do wyboru także na pecetach. Produkcja wyjdzie na tej platformie 10 dni po wydaniach konsolowych i będzie uzbrojona w kilka dodatków. Najważniejszym z nich jest możliwość grania w 60 klatkach animacji na sekundę.

Nowy Devil May Cry otrzyma polską wersję także na PC.  - DmC: Devil May Cry w polskiej i angielskiej wersji także na PC - wiadomość - 2012-12-14
Nowy Devil May Cry otrzyma polską wersję także na PC.

Firma Cenega poinformowała, że gra DmC: Devil May Cry będzie zawierała polską kinową wersję językową do wyboru także na pecetach. Wczoraj potwierdzono, że konwersja na komputery pojawi się 10 dni po wydaniach konsolowych, czyli 25 stycznia 2013 roku. To kolejna dobra informacja dla fanów serii, którzy zamierzają zagrać w jej najnowszą część na pecetach. Konwersja zostanie podrasowana pod kątem tej platformy, aby działać znacznie płynniej.

W pecetowej wersji DmC: Devil May Cry, za którą odpowiada warszawska firma QLOC, znajdziemy wsparcie dla sprzętu AMD. Dzięki temu tytuł będzie kompatybilny z technologiami Eyefinity (wyświetlanie obrazu na wielu ekranach) oraz CrossFire (wykorzystanie mocy dwóch lub więcej kart grafiki). Najciekawszą informacją jest jednak to, że wydanie na komputery nie będzie miało odgórnej blokady płynności, która na konsolach wynosi 30 klatek animacji na sekundę.

DmC: Devil May Cry w polskiej i angielskiej wersji także na PC - ilustracja #3DmC: Devil May Cry to próba odświeżenia znanej serii slasherów, która słynie z ciekawego uniwersum i rozbudowanego systemu walki. Twórcy nowej odsłony ze studia Ninja Theory postanowili zmienić zupełnie wygląd bohatera i wiele innych elementów. Niezmienna pozostaje za to chęć oddania w ręce graczy złożonej mechaniki rozgrywki. Premiera odbędzie się 15 stycznia na Xboksie 360 i PlayStation 3 oraz 25 stycznia na komputerach PC.

  1. Oficjana strona DmC: Devil May Cry