Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2019, 11:03

Division 2 – Epizod 2 bez zapowiadanego rajdu

W tym miesiącu ukaże się Epizod 2 do Tom Clancy's The Division 2. Niestety, zabraknie w nim obiecywanego rajdu. Twórcy zapowiedzieli również nowy darmowy weekend.

Aktualizacja ukaże się w tym miesiącu. - Division 2 – Epizod 2 bez zapowiadanego rajdu - wiadomość - 2019-10-10
Aktualizacja ukaże się w tym miesiącu.
EPIZOD 2 TO M.IN.:
  1. dwie nowe misje,
  2. specjalizacja Technika,
  3. tryb PvP Team Elimination,
  4. mapa PvP Wharf.

W tym miesiącu ukaże się drugi epizod z nową zawartością do sieciowej strzelanki Tom Clancy's The Division 2. Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w jego skład nie wejdzie wyczekiwany rajd.

Obecnie w grze dostępny jest tylko jeden rajd, więc gracze z niecierpliwością wypatrywali debiutu drugiego wyzwania tego typu. Autorzy nie byli jednak w stanie ukończyć go na czas w odpowiednio wysokiej jakości, więc postanowili przełożyć jego premierę na później. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy możemy się go spodziewać.

Przypomnijmy, że Epizod 2 nosi tytuł Pentagon: Ostatnia twierdza. Posiadacze przepustek sezonowych otrzymają dostęp do nowej zawartości 15 października. Pozostali gracze dołączą do zabawy tydzień później, czyli 22 października.

Zgodnie z tytułem, Epizod 2 zabierze graczy do Pentagonu, gdzie zmierzą się z siłami Czarnych Kłów, próbujących przejąć kontrolę nad bioreaktorem mogącym wyprodukować lekarstwo na zarazę znaną jako Zielona Trucizna. W drugiej misji stawimy czoło tej samej grupie, ale tym razem miejscem akcji będą laboratoria DARPA.

Epizod 2 zaoferuje również nową specjalizację - Technika uzbrojonego w wyrzutnię rakiet, zdolną do śledzenia sześciu celów równocześnie. Z kolei starcia PvP wzbogacą się o tryb Team Elimination (eliminacja drużynowa) oraz mapę Wharf osadzoną na terenach porzuconej przystani rybackiej.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 trafiło 15 marca na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem - wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 84% według serwisu Metacritic. Nasz recenzent był trochę mniej łaskawy i wystawił projektowi notę 8.0/10. Jeśli rozważacie zakup tej produkcji, to warto skorzystać z okazji do przetestowania gry, jaką zapewni nadchodzący darmowy weekend, który odbędzie się w dniach 17-20 października.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry
  4. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2