filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 maja 2024, 15:42

Diunę 2 już dziś obejrzysz w streamingu. Film zadebiutuje na HBO Max

Jeśli czekaliście na to, by obejrzeć Diunę: Część drugą w ramach streamingu, to wreszcie nadchodzi ten moment. Film już dziś trafi na HBO Max.

Źródło fot. Diuna 2, Denis Villeneuve, Warner Bros. Pictures, 2024
i

Diuna: Część druga w tym roku narobiła sporo szumu. Najnowsza odsłona dzieła Denisa Villeneuve’a odniosła ogromny sukces, nie tylko bijąc rekordy w box offisie, ale też zbierając świetne oceny od recenzentów oraz widzów, co można zauważyć m.in. na Rotten Tomatoes.

Produkcja, która po raz kolejny zabrała nas do świata wykreowanego przez Franka Herberta, wciąż jest dostępna w kinach, ale osoby, które preferują oglądanie filmów w domach, mogą już nadrobić tę produkcję. Od premiery w streamingu dzieli nas niewiele, a Diuna 2 została już udostępniona za pośrednictwem platform VOD, gdzie można ją kupić lub wypożyczyć.

Gdzie obejrzeć Diunę 2?

Diuna: Część druga trafi do streamingu już dziś, 21 maja 2024 roku. Widowisko obejrzymy w ramach subskrypcji na HBO Max.

Diuna: Część druga jest też dostępna na kilku platformach VOD. Są to: Amazon Prime Video, Play Now, Premiery Canal+ oraz Megogo. Ceny za wypożyczenie zaczynają się od 49 zł.

Diuna 2 to jeden z tych filmów, który wywarł ogromne wrażenie na widzach, a także na naszym recenzencie, który tutaj podzielił się swoją opinią o widowisku. Warto więc sięgnąć po ten tytuł. I jak się okazuje, nie będzie to ostatnia Diuna, nad którą pracował Villeneuve, ponieważ już pojawiły się wieści, że reżyser szykuje się do stworzenia trzeciej części.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu Diuna: Część druga.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej