Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2017, 13:47

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dishonored: Death of the Outsider - wymagania sprzętowe

Na Steamie pojawiły się wymagania sprzętowe Dishonored: Death of the Outsider. Są one niemal identyczne, jak te do Dishonored 2, a jedyną różnicą jest ilość potrzebnego miejsca na dysku twardym.

Jutro odbędzie się premiera Dishonored: Death of the Outsider – nowej odsłony serii Dishonored. Produkcja pojawi się więc niecały rok po premierze drugiej części cyklu. Mogliśmy podejrzewać, że jej wymagania sprzętowe nie będą się zbytnio różnić od tych z dwójki, ale ostatecznie okazało się, że nie różnią się w ogóle. No dobra, tytuł zamiast 60 GB wolnego miejsca na dysku potrzebować będzie 32 GB, ale poza tym cała reszta jest identyczna. Minimalną i zalecaną konfigurację znajdziecie poniżej, ale najpierw chcemy przypomnieć, że choć dwójka sama w sobie jest świetnym projektem, tak wersja PC-towa borykała się tuż po premierze ze słabą wydajnością. Gra potrafiła źle działać nawet na mocniejszym sprzęcie niż ten, który jest zalecany. Miejmy więc nadzieję, że w przypadku Death of the Outsider nie doczekamy się podobnych „atrakcji”.

Oby w przypadku Dishonored: Death of the Outsider nie powtórzyła się historia ze słabą optymalizacją. - Dishonored: Death of the Outsider - wymagania sprzętowe - wiadomość - 2017-09-14
Oby w przypadku Dishonored: Death of the Outsider nie powtórzyła się historia ze słabą optymalizacją.

Wymagania sprzętowe Dishonored: Death of the Outsider

Minimalne:

  • Procesor: Intel i5-2400/AMD FX-8320
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 660 2 GB/AMD Radeon 7970 3 GB
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Twardy dysk: 32 GB dostępnej przestrzeni
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/8/10

Zalecane:

  • Procesor: Intel i7-4770/AMD FX-8350
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6 GB/ AMD Radeon RX 480 8 GB
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 32 GB dostępnej przestrzeni
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Przypominamy, że Dishonored: Death of the Outsider będzie samodzielną przygodą, niewymagającą do działania Dishonored 2. Gra nie ma być jednak aż tak rozbudowana jak dwójka, ale za to kupicie ją w niższej cenie – w naszym kraju wyceniono ją na około 90 zł za wersję PC i około 100 zł za wydanie konsolowe. Podczas zabawy wcielimy się w zabójczynię Billie Lurk, która wraz ze swoim mentorem Daudem postanawia zabić półboską istotę zwaną Odmieńcem. Rozgrywka opierać ma się na mechanice znanej z drugiej części cyklu, choć zostanie ona nieco ulepszona. Dodatkowo po przejściu kampanii będzie można pobawić się w trybie Oryginalnej Gry Plus, w której otrzymamy dostęp do niektórych mocy z Dishonored 2.