Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 22 marca 2012, 18:00

Disciples II Gold - dziś premiera

Techland poinformował, że już dziś do sklepów trafi „Disciples II Gold” z serii Almanach Klasyki, w cenie 39,90 zł.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Disciples II Gold to kultowa strategia turowa osadzona w mrocznym świecie fantasy. W nowej pozycji Techlandu znajdą się aż 4 kultowe tytuły: Disciples II Mroczne Proroctwo, Strażnicy Świata, Słudzy Ciemności oraz Bunt Elfów. Gracz wkroczy do magicznego świata, gdzie pięć ras: Imperium, Górskie Klany, Przeklęte Legiony, Hordy Nieumarłych oraz Elfy kontynuują odwieczną walkę o władzę i rozległe terytoria.

Disciples II Gold to kolejna znakomita pozycja w serii Almanach Klasyki. Wierzymy, że nasz nowy tytuł znajdzie uznanie wśród klientów, będących fanami strategii turowych osadzonych w mrocznym klimacie fantasy. Gra oferuje rozbudowaną fabularnie kampanię, a także edytor poziomów, dzięki któremu sami będziemy mogli stworzyć swój własny scenariusz.” – mówi Krzysztof Kamler z Techlandu.

Nowa pozycja w ofercie Techlandu Disciples II Gold to fantastyczna rozrywka na wiele godzin, oferująca rozbudowany multiplayer z opcją „hot seat”, a także wysoką sztuczną inteligencję przeciwników w aspekcie taktycznym i strategicznym.