Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2016, 18:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Dino Dini's Kick Off Revival ukaże się 17 czerwca na PlayStation 4

Poznaliśmy datę premiery gry piłkarskiej Dino Dini's Kick Off Revival. Kolejna odsłona niegdyś słynnego cyklu ukaże się 17 czerwca na PlayStation 4. Deweloper pracuje też nad wersją na handheld PlayStation Vita.

W połowie października 2015 roku doczekaliśmy się zapowiedzi Dino Dini's Kick Off Revival, czyli powrotu niegdyś popularnej serii gier piłkarskich. Dino Dini, główny twórca produkcji, ujawnił wtedy, że projekt zadebiutuje w 2016 roku na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. Słowa dotrzymał częściowo, gdyż właśnie poznaliśmy datę premiery – tytuł ukaże się 17 czerwca. Niestety użytkownicy handhelda obejdą się smakiem, gdyż gra trafi tylko na sprzęt stacjonarny firmy Sony. Na szczęście w komentarzach pod wpisem na blogu PlayStation wyjawiono, że nie porzucono tego wydania i wkrótce dowiemy się czegoś więcej na jego temat. Ponadto deweloper zaprezentował nowy zwiastun Dino Dini's Kick Off Revival (do obejrzenia powyżej) oraz kilka kolejnych screenów – znajdziecie je w dalszej części wiadomości.

Warto także wspomnieć, że Dino Dini's Kick Off Revival dostępne będzie nie tylko w cyfrowej, ale także w pudełkowej wersji, choć nie zapowiada się, by w naszym kraju znalazł się chętny do dystrybucji. Niemniej zainteresowani mogą już zamawiać grę np. w Amazonie.

Dino Dini's Kick Off Revival ma zachować ducha starych odsłon serii. - Dino Dini's Kick Off Revival ukaże się 17 czerwca na PlayStation 4 - wiadomość - 2016-05-23
Dino Dini's Kick Off Revival ma zachować ducha starych odsłon serii.
Dino Dini's Kick Off Revival w skrócie:
  • Nowa odsłona niegdyś słynnej piłkarskiej serii gier wideo
  • Ukaże się 17 czerwca na PlayStation 4
  • Deweloper pracuje też nad wersją dla PlayStation Vita

Dino Dini's Kick Off Revival zainteresuje przede wszystkim starszych graczy, którzy pamiętają cykl zapoczątkowany w 1989 roku. Deweloperzy obiecują bowiem, że nowa odsłona będzie wierna oryginałowi, oferując emocjonujący, szybki i zręcznościowy gameplay. Dodatkowo, jak zresztą widać na screenach, również pod względem graficznym tytuł w dużym stopniu nawiązuje do dawnych lat.

Projekt umożliwi zabawę w trzech trybach – Practice, Single Game, European Cup. Rozgrywka odbywać ma się w singlu i multiplayerze (mecze 1 na 1 – dostępne także offline). Do wyboru dostaniemy dwadzieścia cztery europejskie drużyny, możliwość ustalania taktyki, a wszystko to uzupełniać mają darmowe dodatki wypuszczane co dwa miesiące.

Okładka pudełkowego wydania Dino Dini's Kick Off Revival.
Okładka pudełkowego wydania Dino Dini's Kick Off Revival.