Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2013, 15:23

autor: moir

Diablo III trafi na konsole PS3 oraz X360 na początku września [AKTUALIZACJA]

Firma Blizzard Entertainment oficjalnie ogłosiła dziś premierę konsolowej wersji Diablo III. Sztandarowy tytuł amerykańskiego giganta trafi w ręce posiadaczy PlayStation 3 oraz Xboksa 360 dokładnie 3 września bieżącego roku. Można już składać zamówienia w systemie przedsprzedaży.

W Diablo III na konsolach zagramy już we wrześniu. - Diablo III trafi na konsole PS3 oraz X360 na początku września - wiadomość - 2013-06-07
W Diablo III na konsolach zagramy już we wrześniu.

AKTUALIZACJA: Jak poinformował serwis cdp.pl, polska premiera konsolowych edycji Diablo III odbędzie się równolegle ze światową, tj. 3 września. Gra trafi do sklepów z pełną polską lokalizacją, bez możliwości zmiany języka na inny. Sugerowana cena detaliczna ma wynosić 199,99 zł. Obecnie tytuł dostępny jest w systemie przedsprzedaży jedynie w wersji przeznaczonej dla PlayStation 3, zaś jej odpowiednik dla Xboksa 360 pojawi się do nabycia już niebawem.

Pod koniec lutego po raz pierwszy usłyszeliśmy o planowanym przeniesieniu Diablo III, sztandarowego hitu firmy Blizzard Entertainment, na konsole PlayStation 3. Niedługo potem pojawiły się kolejne informacje, mówiące także o xboksowym odpowiedniku gry. Dziś amerykański gigant rozwiał wszelkie wątpliwości i oficjalnie zapowiedział, że trzecia odsłona serii Diablo trafi na konsole firm Sony oraz Microsoft dokładnie 3 września biężącego roku.

Posiadacze dwóch najpopularniejszych obecnie konsol mogą już teraz składać swoje zamówienie przedpremierowe na oficjalnej stronie producenta. Na wszystkich, którzy zawczasu nabędą swój egzemplarz gry czeka specjalna niespodzianka – Infernalny Hełm zwiększający zdobywane doświadczenie. Będzie to ekskluzywny dodatek, niedostępny dla innych platform sprzętowych.

Diablo III w wersji na PlayStation 3 dostępne jest również w sklepie GRY-OnLine w cenie 169,90 złotych. Dla pierwszych kupujących przewidziana jest dodatkowa niespodzianka – unikalny breloczek do kluczy z logo gry.

Wszystkich zainteresowanych produkcją zachęcamy do zapoznania się z naszą dzisiejszą wiadomością, w której informujemy o najnowszych planach deweloperów dotyczących ostatniej odsłony Diablo.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Diablo III