Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 października 2014, 13:25

autor: Renox

Diablo III – patch 2.1 dostępny na konsolach XONE oraz PS4

Studio Blizzard Entertainment wypuściło długo wyczekiwany patch 2.1 do gry Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Aktualizacja ta oferuje między innymi dostęp do nowego portalu przenoszącego nas do krainy zwanej Skarbcem, Głębokie Szczeliny, Rynsztoki czy wiele innych interesujących usprawnień i dodatków.

Patch 2.1 do Diablo III jest już dostępny w wersji na konsole XOne oraz PS4. - Diablo III – patch 2.1 dostępny na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 - wiadomość - 2014-10-08
Patch 2.1 do Diablo III jest już dostępny w wersji na konsole XOne oraz PS4.

Pod koniec sierpnia informowaliśmy Was o premierze aktualizacji do gry Diablo III w wersji na komputery osobiste, która przyniosła ze sobą wiele interesujących nowości. Patch oznaczony numerem 2.1.0 jest od dzisiaj dostępny także dla posiadaczy Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition w wersji na konsole konsole Xbox One oraz PlayStation 4 za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network. W środku gracze znajdą sporo interesującej zawartości. Są to między innymi:

  • Dostęp do portalu przenoszącego nas do krainy zwanej Skarbcem. W lokacji tej natrafimy na nowego bossa Baroness Greed (jaśnie pani Chciwość, Baleronowa Skarbca), jak również cenne przedmioty.
  • Głębokie Szczeliny Nefalemów, a zatem szczególny rodzaj Szczelin Nefalemów, kiedy to podczas zabawy system mierzy liczbę zabitych potworów, jak również nasz czas. Oprócz tego, niemal wszystkie przedmioty, które normalnie wypadałyby z przeciwników, zostają przeniesione na ostatniego bossa, Strażnika Szczeliny.
  • Rynsztoki – lokacja pierwotnie zaprojektowana jako kanały Zachodniej Marchii, którą zwiedzimy podczas eksploracji Szczelin Nefalemów i Głębokich Szczelin.
  • "What’s New" Screen – specjalny, pojawiający się na ekranie panel, który umożliwi nam sprawne zapoznanie się z tym, co oferuje najnowsza aktualizacja.

Oczywiście omawiany patch przynosi ze sobą też masę innych interesujących usprawnień i dodatków urozmaicających rozgrywkę. Ze wszystkimi zmianami możecie zapoznać się za sprawą specjalnego wpisu, który opublikowany został przez deweloperów za pośrednictwem serwisu Battle.net. Natomiast niżej znajdziecie materiał wideo, w którym zaprezentowano nowości wprowadzone do omawianego tytułu za pośrednictwem wspomnianej już niejednokrotnie aktualizacji.