Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2023, 20:16

Zobacz aktorski zwiastun Diablo 4, który nakręciła zdobywczyni Oscara

Blizzard wypuścił aktorski zwiastun Diablo 4. Za kamerą stanęła zdobywczyni Oscara, Chloé Zhao.

Źródło fot. Blizzard Entertainment.
i

Kolejna wiadomość o Wiedź… o Diablo IV. Blizzard udostępnił aktorski zwiastun owej nadchodzącej produkcji, który wyreżyserowała Chloé Zhao – zdobywczyni Oscara za film Nomadland z 2020 roku. Omawiany trailer – zatytułowany Saviors Wanted (Wybawcy potrzebni od zaraz…?) – możecie obejrzeć poniżej.

Współpracując z Kiku Ohe, Zhao ukazała świat Sanktuarium nękany przez Lilith i jej demony. Kilkoro mieszkańców wzywa pomocy, zwracając się wprost do kamery, a więc do widza. Na ratunek przychodzą im postacie, w które będą mogli wcielić się gracze w Diablo IV. Kolejno oglądamy walczących łotrzycę, czarodziejkę, nekromantkę, druida i barbarzyńcę – granych przez „prawdziwych” aktorów.

Zwiastun ma oczywiście zachęcić nas do pójścia w ich ślady i rzucenia wyzwania Lilith już 6 czerwca, kiedy to Diablo IV ukaże się na PC, PS4, PS5, XOne i XSX/S. No chyba że zamówicie w preorderze Edycję Deluxe bądź Ultimate gry – wtedy wyruszycie do Sanktuarium cztery dni wcześniej.

Współpracując z Blizzardem, mieliśmy wspaniałą okazję, by ożywić mroczny, ekscytujący i oddziałujący na wyobraźnię świat Diablo IVpowiedziała Zhao. – Fani marki są pełni pasji, a wielu z nich jest z serią od ponad dwóch dekad. Chcieliśmy […] oddać silne emocje, które odczuwają gracze, zanurzając się w to uniwersum.

  1. Diablo 4 – poradnik do gry

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej