Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2021, 12:26

Nowe informacje o Diablo 4 jeszcze w tym miesiącu

Wygląda na to, że niedługo otrzymamy kolejne informacje na temat Diablo 4. Pojawią się one jeszcze w tym miesiącu.

W SKRÓCIE:
  • Jeszcze w tym miesiącu pojawi się kolejny Piekielny Kwartalnik.
  • Zdradzi on nowe informacje na temat Diablo 4.
  • Skupi się między innymi na systemach gry oraz efektach graficznych.

Od dłuższego czasu nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat Diablo 4. Na szczęście wkrótce ulegnie to zmianie. Jeszcze w tym miesiącu Blizzard ma bowiem opublikować kolejny Piekielny Kwartalnik. Wiadomość tę potwierdzili na Twitterze Rod Fergusson oraz Adam Fletcher.

Nowe informacje o Diablo 4 jeszcze w tym miesiącu - ilustracja #1
Źródło: Twitter

Dzięki wypowiedziom menedżerów społeczności Diablo na Reddicie wiemy zaś, czego dowiemy się w ramach nadchodzącego update’u. Zdradzi on m.in. szczegóły dotyczące nowych systemów występujących w grze. Twórcy udostępnią również kilka materiałów wideo, które zaprezentują efekty graficzne, jakie zobaczymy w Diablo 4. To duży krok naprzód w porównaniu do ostatniej tego typu wiadomości, która skupiała się na kulisach tworzenia efektów dźwiękowych.

To nie jedyne nowiny dotyczące marki. Na oficjalnym profilu Diablo na Twitterze opublikowano post, zapowiadający tajemnicze wydarzenie. 17 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego na fanów czekać mają piekielne prezenty. Niestety na razie nie wiadomo, czego właściwie oczekiwać mogą gracze.

Wiele osób podzieliło się jednak swoimi podejrzeniami na Reddicie. Użytkownicy forum odnieśli się do ogłoszenia dość sceptycznie. Według części z nich może ono oznaczać zapowiedź nowych produktów związanych z marką. Inni spekulują zaś, że Blizzard ogłosi swój własny projekt związany z coraz popularniejszym ostatnio tematem NFT. Co ostatecznie oznacza enigmatyczna zapowiedź, dowiemy się jednak dopiero za kilka dni.