Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2021, 11:41

Potwory z Diablo 2: Resurrected, zobacz jak wyglądają z bliska

W sieci pojawił się materiał poświęcony modelom przeciwników w grze hack’n’slash Diablo 2: Resurrected. Na filmie widzimy zarówno szeregowych wrogów, jak i bossów takich jak Andariel czy Duriel.

W SKRÓCIE:

  1. film opublikowany na kanale PureDMG przedstawia wygląd przeróżnych wrogów w grze Diablo 2: Resurrected – zarówno bossów, jak i szeregowych przeciwników;
  2. modele cechują się dużą szczegółowością.

Na kanale PureDMG na platformie YouTube pojawił się film poświęcony wyglądowi przeciwników w Diablo 2: Resurrected – remake’u klasycznego hack’n’slasha sprzed ponad dwóch dekad, który trafi na rynek w tym roku. Materiał pozwala przyjrzeć się bliżej modelom wrogów, na których będziemy często trafiali podczas gry. Nie zabrakło także bossów.

Modele cechują się bardzo dużą szczegółowością, szczególnie jak na grę, w której przez większość czasu akcję obserwujemy z dużego oddalenia (z perspektywy izometrycznej). Fakt, że można dostrzec nawet takie rzeczy, jak detale na skórze czy ozdoby noszone przez poszczególne stworzenia, jest imponujący.

Podobnie jak w przypadku ekwipunku postaci warto też docenić podobieństwo do ogólnego stylu artystycznego znanego z oryginału. Widać, że twórcy nie starają się wymyślać koła od nowa, a jedynie skupiają się na odświeżeniu zawartości znanej i uwielbianej przez rzesze graczy na całym świecie.

Przypominamy, że Diablo II: Resurrected zmierza na komputery oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

  1. Jestem zachwycony Diablo 2 Resurrected, ale nie wiem, dla kogo jest ta gra
  2. Diablo, których nie było - oto porzucone projekty Blizzarda
  3. Diablo II: Resurrected – strona oficjalna
E3 2021