Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2021, 19:00

autor: Szarmancki

Diablo 2: Resurrected open beta - wczesny dostęp do testów wystartował

Wczesny dostęp do beta-testów Diablo II: Resurrected czas zacząć. Oprócz tego firma Blizzard przewidziała nagrody dla oglądających grę w serwisie Twitch.

Właśnie rozpoczyna się wczesny dostęp do beta-testów Diablo 2: Resurrected. Potrwa on do 17 sierpnia do godziny 19:00 czasu polskiego. Udział w wydarzeniu mogą wziąć wszyscy, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na tytuł w wersji podstawowej bądź Prime Evil Collection w wersji na PC, PlayStation 4/5 bądź Xboksa One czy Series X|S. Na tych platformach odbywają się też testy.

Natomiast otwarta beta produkcji będzie miała początek 20 sierpnia o tej samej porze i potrwa do 23 sierpnia. Wziąć w niej udział będą mogli wszyscy posiadacze wyżej wymienionych urządzeń. Chętni będą mieli możliwość pobrania gry od 18 sierpnia na PC oraz 17 sierpnia dla konsol.

Co powinno zainteresować wszystkich fanów Diablo II: Resurrected, którzy nie mieli okazji zakupić do tej pory produkcji – istnieje możliwość wzięcia udziału we wczesnym dostępie beta-testów na PC za obejrzenie przynajmniej 2,5 godziny transmisji na żywo z gry w serwisie Twitch (w ramach Twitch Drops). Oferta obowiązuje tylko dziś od godziny 18:30 czasu polskiego, a po uzyskaniu dostępu musimy odebrać naszą nagrodę do 14 sierpnia do godziny 21:00. W innym wypadku okazja przepadnie i pozostanie Wam złożyć pre-order, by zagrać w ten weekend.

Nie zapomnijcie połączyć konta Battle.net z profilem w serwisie Twitch, ponieważ tylko w ten sposób macie możliwość na uzyskanie zaproszenia do wczesnego dostępu. By otrzymać szansę na otrzymanie nagrody, musicie oglądać dowolny stream znajdujący się w kategorii Diablo II: Resurrected.

Jeśli interesuje Was więcej informacji na temat weekendów z beta-testami, możecie zajrzeć do naszej poprzedniej wiadomości.