Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2023, 15:52

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Pierwsze szczegóły aktualizacji 2.6 do Diablo 2 Resurrected; wzbogaci grę [Aktualizacja]

Do Diablo 2: Resurrected zmierza aktualizacja o numerze 2.6. Wzbogaci ona kultowego hack 'n' slasha Blizzarda o nowe słowa runiczne. Wiemy, kiedy ruszą testy łatki.

Źródło fot. Blizzard Entertainment
i

Aktualizacja

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawił się wpis informujący, iż pierwsze testy łatki 2.6 do Diablo 2: Resurrected rozpoczną się już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwają do 31 stycznia (też do godziny 19:00).

W trakcie rozgrywek sprawdzone zostaną m.in. nowe słowa runiczne – tych będzie osiem – które staną się dostępne w grze rankingowej oraz trybie offline. Większość z nich skupiać się będzie na wzmacnianiu premii do odporności, z kolei pozostałe dedykowane są szybkości ruchu oraz konkretnym konfiguracjom postaci zabójczyni i druida.

Oczywiście aby wziąć udział w publicznych testach, trzeba posiadać Diablo II: Resurrected (przypisane do konta Battle.net). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Oryginalna wiadomość (22 stycznia)

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Blizzard – w odpowiedzi na pytania i niecierpliwość graczy – zapewnił społeczność fanów serii Diablo, iż w najbliższym czasie planuje wydać duże aktualizacje do „dwójki” oraz „trójki”. Niestety wówczas nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat łatek – te miały pojawić się w nadchodzących tygodniach.

I tak zgodnie z obietnicą menedżer ds. społeczności Diablo, Adam „PezRadar” Fletcher, podzielił się kluczowymi informacjami – przynajmniej w kontekście Resurrected. Z opublikowanego na Twitterze wpisu dowiedzieliśmy się, że już w nadchodzącym tygodniu aktualizacja 2.6 do odświeżonego Diablo 2 pojawi się na PTR (publicznym serwerze testowym).

Fletcher dodał, że szczególny nacisk podczas testów zostanie położony na sprawdzenie w grze nowych słów runicznych. Dla mniej wtajemniczonych – w Diablo 2: Resurrected są to kombinacje run, które, umieszczane w naszym wyposażeniu, zapewniają mu specjalne właściwości.

Pierwsze szczegóły aktualizacji 2.6 do Diablo 2 Resurrected; wzbogaci grę [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Twitter, Adam Fletcher.

Skoro doczekaliśmy się już pierwszych konkretów na temat zawartości łatki 2.6 do Diablo 2, być może wkrótce otrzymamy również informacje o aktualizacji „trójki”.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej