Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2016, 08:40

Deus Ex: Rozłam Ludzkości pokrył się złotem

Deweloperzy z Eidos Montreal poinformowali, że gra Deus Ex: Rozłam Ludzkości uzyskała złoty status - co oznacza, że płyty z ostateczną wersją produkcji trafiły do tłoczni. W związku z tym wyznaczona na 23 sierpnia data premiery zostanie dotrzymana.

Adam Jensen na swój powrót kazał graczom czekać dość długo – choć miał on nastąpić jeszcze w lutym, ostatecznie Deus Ex: Rozłam Ludzkości został opóźniony aż o pół roku. Jeśli jednak obawialiście się, że Eidos Montreal znowu zrobi nam przykry psikus i nowa odsłona cyberpunkowej serii zaliczy kolejną obsuwę, możecie odetchnąć z ulgą. Za pomocą oficjalnego konta gry na Twitterze twórcy poinformowali, że tytuł uzyskał złoty status – co oznacza, że prace nad nim zostały ukończone, a w tłoczniach rozpocznie się teraz produkcja płyt z ostateczną wersją.

Do świata cybernetycznych wszczepów, prześladowań oraz złowrogich intryg wrócimy już za niecały miesiąc. - Deus Ex: Rozłam Ludzkości pokrył się złotem - wiadomość - 2016-07-30
Do świata cybernetycznych wszczepów, prześladowań oraz złowrogich intryg wrócimy już za niecały miesiąc.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości trafi więc na sklepowe półki 23 sierpnia, na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Tytuł ten jest bezpośrednią kontynuacją wyjątkowo udanego Buntu Ludzkości z 2011 roku, a jego akcja dzieje się w dwa lata po wydarzeniach z poprzedniej części. Gracze po raz kolejny wcielą się w Adama Jensena, który teraz, jako agent Interpolu, walczy z terroryzmem, jednocześnie starając się rozpracować tajemniczą organizację Iluminatów. W przeciwieństwie do poprzedniczki, Rozłam Ludzkości nie będzie tak mocno nastawiony na działanie w ukryciu – deweloperzy dadzą większą możliwość pójścia w stronę otwartych wymian ognia. Pojawi się również sporo nowych wszczepów, ułatwiających protagoniście rozprawianie się z przeciwnikami. Nasze wrażenia z sześciogodzinnej sesji z nowym Deus Eksem możecie przeczytać w niedawno opublikowanej zapowiedzi – jednoznacznie wynika z niej, że na produkcję Eidos Montreal zdecydowanie warto czekać.

  1. Oficjalna strona internetowa uniwersum Deus Ex
  2. Gramy w Deus Ex: Rozłam Ludzkości – sześć godzin w świecie wszczepów
  3. Deus Ex: Rozłam Ludzkości – kompendium wiedzy/FAQ