Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2018, 13:13

autor: Aquma

Demo Resident Evil 2 przed premierą gry

Serwis TrueAchievements dotarł do nowych informacji na temat dema Resident Evil 2. Wersja demonstracyjna ma się pojawić 11 stycznia i oferować 30 minut zabawy.

Resident Evil 2 dostanie czasowe demo. - Demo Resident Evil 2 przed premierą gry - wiadomość - 2018-12-20
Resident Evil 2 dostanie czasowe demo.

Dziennikarze serwisu TrueAchievements dotarli do karty produktowej dema nadchodzącego remake’u Resident Evil 2 w Xbox Store. Zgodnie z zawartymi w niej informacjami, wersja demonstracyjna – o której plotki słyszeliśmy już kilka tygodni temu – zostanie udostępniona 11 stycznia (czyli na dwa tygodnie przed premierą gry) i umożliwi swobodne testowanie produkcji przez 30 minut. Nie przewidziano żadnych innych ograniczeń, więc tylko od nas będzie zależało, ile zdołamy w tym czasie zobaczyć. Co ważne, demo zniknie ze sklepu 31 stycznia i będzie wymagało aktywnego połączenia z Internetem.

To specjalnie przystosowane demo pozwala doświadczyć stworzonego na nowo Resident Evil 2, ale bądź ostrożny: choć po śmierci możesz wczytywać grę tyle razy, ile chcesz, będziesz miał tylko 30 MINUT, aby ukończyć demo. Zanurzysz się w przerażającej atmosferze, grając w swoim własnym tempie, czy też będziesz pędził desperacko, aby rozwiązać wszystkie zagadki, które ma do zaoferowania departament policji Raccoon City? Wybór należy do Ciebie!

Pierwotnie wydane w 1998 roku Resident Evil 2 to jedna z najbardziej kultowych gier wszech czasów, która teraz powraca całkowicie przemieniona w wersji na konsole nowej generacji. Przejdź osobne kampanie Leona Kennedy'ego i Claire Redfield, korzystając z całkowicie nowego widoku trzecioosobowego. Eksploruj zaatakowane przez zombie obszary Raccoon City, oszałamiająco odtworzone w oparciu o własny silnik RE Engine firmy Capcom. Czekają nowe zagadki, elementy fabuły i obszary – czytamy w opisie.

Odświeżony Resident Evil 2 został zapowiedziany w sierpniu 2015 roku. Warto odnotować, że nie będzie to jedynie remaster, a pełnoprawny remake, stworzony niemal od podstaw i oferujący liczne usprawnienia w zakresie mechaniki rozgrywki oraz oprawy audiowizualnej. Pierwszy zwiastun omawianej produkcji został zaprezentowany w czasie konferencji Sony na E3 2018. Gra zadebiutuje 25 stycznia 2019 roku w wersjach na PS4, PC i Xboksa One.

  1. Resident Evil 2 – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2018-12-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Resident Evil 2

Resident Evil 2