Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2017, 09:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Debiut EVE: Valkyrie – Warzone. Produkcja wreszcie grywalna bez gogli VR

Na konsoli PlayStation 4 i komputerach osobistych zadebiutowała gra EVE: Valkyrie – Warzone. Jest to nowa wersja kosmicznej strzelanki, która pozwala na zabawę bez gogli rzeczywistości wirtualnej.

W marcu 2016 roku na rynku pojawiła się gra EVE: Valkyrie od studia Crowd Control Productions. Jest to produkcja, w której zasiadamy za sterami statków kosmicznych i walczymy nimi w multiplayerowych potyczkach. Tytuł wymaga do działania gogli rzeczywistości wirtualnej (PlayStation VR, HTC Vive lub Oculus Rift), a raczej wymagał, gdyż wczoraj zadebiutowała jej uaktualniona wersja EVE: Valkyrie – Warzone. Pozwala ona na zabawę w klasyczny sposób, czyli z akcją oglądaną na monitorze/telewizorze, korzystając z padów czy myszki i klawiatury, choć oczywiście obsługa VR także jest dostępna.

EVE: Valkyrie – Warzone w skrócie:
  • uaktualniona wersja multiplayerowej strzelanki EVE: Valkyrie;
  • pozwala na zabawę bez gogli VR;
  • gra dostępna na konsoli PlayStation 4 i PC-tach.

Tytuł zastąpił wcześniejszą wersję, więc jeżeli kupiliście kiedyś EVE: Valkyrie, to Warzone otrzymacie w gratisie w ramach aktualizacji. Możliwość grania bez gogli to jednak nie wszystkie wprowadzone nowinki. Deweloperzy zatroszczyli się bowiem o nowe statki, w tym Shadowa – przedstawiciela kolejnej klasy maszyn nazwanej Covert. Ponadto pojawił się tryb Extraction, będący kosmiczną wariacją na temat klasycznego Capture The Flag. Do tego doszły dwie mapy – Fleet oraz Outpost – kolejne bronie, a także nowe eventy Wormholes.

By uczcić premierę EVE: Valkyrie – Warzone w najbliższy piątek wystartuje weekend z podwójnym naliczaniem doświadczenia, który potrwa do poniedziałku 2 października. Jeżeli jesteście zainteresowani grą, to zakupicie ją na Steamie (29,99 euro – około 128 zł) i w PlayStation Store (124 zł).

EVE: Valkyrie – Warzone to gra osadzona w uniwersum znanym ze słynnego MMO EVE Online. - Debiut EVE: Valkyrie – Warzone. Produkcja wreszcie grywalna bez gogli VR - wiadomość - 2017-09-27
EVE: Valkyrie – Warzone to gra osadzona w uniwersum znanym ze słynnego MMO EVE Online.