Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2021, 09:55

Norman Reedus mógł zdradzić istnienie Death Stranding 2

Wygląda na to, że powstaje Death Stranding 2. Odtwórca roli głównego bohatera, Norman Reedus, w rozmowie z serwisem Adoro Cinema przyznał, że trwają negocjacje z Sony.

W SKRÓCIE:
  1. Norman Reedus mógł zdradzić istnienie kontynuacji Death Stranding.

Kontynuacja Death Stranding może być w produkcji. Zaskakującą nowinę podał odtwórca roli głównego bohatera – Norman Reedus – w rozmowie z serwisem AdoroCinema, o czym informuje brazylijski oddział IGN.

Pytanie na temat gry studia Kojima Productions pojawiło się podczas rozmów z dziennikarzami zorganizowanymi przedpremierowo z okazji debiutu 11 sezonu serialu The Walking Dead, w którym Reedus odgrywa jedną z głównych ról. Zapytany o swój udział w produkcji Kojimy aktor być może zdradził istnienie kontynuacji.

Sądzę, że powstaje druga odsłona Death Stranding. Negocjacje w tej sprawie są w toku, więc...

Po tej wypowiedzi Reedus wyraził ekscytację. Oczywiście istnieje cień szansy, że aktor pomylił się i mówił o wydaniu Director’s Cut, które zmierza na PS5 i zadebiutuje 24 września 2021 roku. Być może jednak Sony, które posiada prawa do marki, zdecydowało, że warto pociągnąć znaną nam historię i dać zielone światło kontynuacji.

Osoby, które nie miały okazji jeszcze zagrać, mogą nadrobić ten tytuł już wkrótce. Wersja na PlayStation 5 doda nowe zadania i sceny fabularne, dodatkowe opcje transportu paczek (np. Buddy Bot, silniczki pozwalające na wolniejsze opadanie w powietrzu, wyrzutnia przesyłek), strzelnicę czy tor wyścigowy.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Kojima Productions
  2. Death Stranding – poradnik do gry