Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 kwietnia 2018, 13:28

autor: Adrian Werner

Dead Rivals - premiera postapokaliptycznego RPG studia Gameloft

Na rynku zadebiutowała gra Dead Rivals, czyli postapokaliptyczne RPG akcji z otwartym światem. Produkcja dostępna jest na mobilne systemy iOS i Android, a lada chwila ukaże się również wydanie pecetowe.

Gra korzysta z modelu free-to-play. - Dead Rivals - premiera postapokaliptycznego RPG studia Gameloft - wiadomość - 2018-04-11
Gra korzysta z modelu free-to-play.
DEAD RIVALS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gameloft
  2. Wydawca: Gameloft
  3. Gatunek: RPG
  4. Platforma: iOS, AND, PC
  5. Model biznesowy: free-to-play

Doczekaliśmy się wreszcie premiery Dead Rivals, czyli postapokaliptycznego RPG-a akcji autorstwa studia Gameloft. Gra dostępna jest na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Za kilka godzin do zabawy powinni dołączyć również pecetowcy, o ile mają system Windows 10 i są gotowi skorzystać z serwisu Microsoft Store.

Na wszystkich trzech platformach gra wykorzystuje model darmowy z mikropłatnościami i nie posiada polskiej wersji językowej. Dead Rivals testowane było od kilku miesięcy w ramach tzw. soft-launchu i wrażenia użytkowników były generalnie pozytywne.

Akcja Dead Rivals toczy się w postapokaliptycznym świecie, gdzie cywilizacja ludzka upadła z powodu wybuchu epidemii zombie. Gracze wcielają się w ocalałych, którzy próbują przeżyć w ten rzeczywistości.

Produkcja kładzie nacisk na walkę. Do wyboru są trzy klasy i rozgrywka mocno przypomina gry akcji z otwartym światem, oferując zręcznościowy system potyczek, duże tereny do eksploracji i wiele zadań do wypełnienia.

Autorzy wiele uwagi poświęcili aspektowi wieloosobowemu. Możemy połączyć siły z innymi graczami przy realizacji zwykłych misji i wziąć udział w specjalnie zaprojektowanych kooperacyjnych wyzwaniach. Nie zabrakło również opcji rywalizowania z innymi użytkownikami w ramach trybu PvP.

Poza walką i eksploracją gracze zajmują się również rozbudową swojej bazy, gdzie ulepszanie budynków zapewnia dostęp do coraz lepszego sprzętu i dodatkowych opcji. Co ciekawe, możemy również hodować własne armie zombiaków, które potem wykorzystujemy do atakowania schronień konkurencyjnych gildii.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Dead Rivals w App Store
  3. Dead Rivals w Google Play
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dead Rivals

Dead Rivals