Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 6 lipca 2012, 21:41

Dead Island powraca w Game of the Year Edition - dziś premiera

Gra z dodatkami zostanie wydana w polskiej wersji językowej w rewelacyjnej cenie 79,90 zł na PC oraz 129,90 zł na PS3 i Xbox360.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dead Island powraca w Game of the Year Edition - dziś premiera - ilustracja #1

Techland z przyjemnością informuje, że już dziś pojawia się na półkach sklepowych zestaw Game of the Year Edition gry Dead Island. Gra z dodatkami zostanie wydana w polskiej wersji językowej w rewelacyjnej cenie 79,90 zł na PC oraz 129,90 zł na PS3 i Xbox360.

Najwyższa pora powrócić do tropikalnego raju pełnego zombie. Już dziś w ręce graczy trafia światowy bestseller - gra Dead Island w najpełniejszym wydaniu, ze wszystkimi dostępnymi DLC. Jest to niewątpliwa okazja do ponownego zanurzenia się w świat pięknej tropikalnej wyspy zaatakowanej przez zombie.

W Dead Island Game of the Year Edition gracze mogą czerpać radość ze wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Na rajskiej wyspie Banoi, oprócz pełnej wersji gry, czeka na nich DLC Bloodbath Arena oraz Ryder White. Rozszerzenia rzucają nowe światło na fabułę podstawowej wersji gry i pozwalają zmierzyć się z falami nacierających zombie. Do gry dołączone zostały także nowe plany broni w tym zabójczy Ripper.

Dead Island to aktualnie najlepiej sprzedająca się polska gra na świecie. Studio Techland pracuje nad kolejną grą osadzoną w świecie zombie Dead Island Riptide.

Dead Island GOTY – gra dostępna już dziś, w polskiej wersji językowej, w cenie 79,90 zł na platformę PC oraz 129,90 zł na xbox360 oraz PS3.