Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 marca 2019, 14:22

autor: aadamus

DCS World: F-14 zadebiutuje w tym miesiącu

Nadchodzi wyczekiwany moment dla fanów symulatorów lotnictwa. 13 marca we wczesnym dostępie zadebiutuje pakiet DCS World: F-14 implementujący do produkcji tytułowy model myśliwca.

F-14 to jeden z najbardziej wyczekiwanych modeli myśliwców w historii DCS: World. - DCS World: F-14 zadebiutuje w tym miesiącu - wiadomość - 2019-03-04
F-14 to jeden z najbardziej wyczekiwanych modeli myśliwców w historii DCS: World.

Wszyscy, którzy marzyli, by usiąść za sterami samolotu F-14 Tomcat i poczuć się jak Tom Cruise w Top Gun, mogą mieć powody do radości. 13 marca, po ponad czterech latach w produkcji, jego model zadebiutuje we wczesnym dostępie na platformie Digital Combat Simulator World. W związku z premierą opublikowany został zwiastun, który można obejrzeć poniżej.

F-14 można zakupić w przedsprzedaży za 69,99 dolarów (około 264 złote) przy pomocy oficjalnej strony producenta. Wersja ta jest jednak niekompatybilna ze Steamem. Należy pamiętać, że w momencie premiery dostępna będzie jedynie wersja F-14B słynnej maszyny. Wersja A ma pojawić się w późniejszym czasie.

Przypomnieć warto, że DCS World to platforma, która zadebiutowała w 2012 roku. Stanowi ona podstawę dla wszystkich modułów wydanych pod szyldem Digital Combat Simulator; każdy z nich poświęcony jest jednej kontentej latającej maszynie wojskowej, począwszy od drugowojennego TF-51 Mustang, a skończywszy na nowoczesnych Su-25T, A-10C Warthog czy MiG-29. Wszystkie części cyklu są ze sobą kompatybilne, co umożliwia rozgrywkę na wspólnych serwerach każdemu posiadaczowi dowolnego modułu/samolotu.