Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 grudnia 2013, 10:17

DayZ przejmuje pałeczkę. Top 10 Steam (15 - 21 grudnia)

DayZ i żywe trupy nie wychodzą z mody nawet w okresie świątecznym. I to pomimo prób zniechęcenia potencjalnych klientów wyraźnym "Jeszcze nie kupuj!". Zapraszamy do zapoznania się z listą bestsellerów Steama - najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Oj, nie chcą gracze słuchac dobrych rad. Nawet tych udzielalnych przez samych autorów gier, jak na przykład Deana “Rocketa” Halla, który przestrzegał, że na obecnym etapie nie warto jeszcze kupować jego gry, czyli DayZ. Apel nie poskutkował, a mod, który pod wpływem popularności przemienił się w samodzielny produkt z miejsca stał się najchętniej kupowanym tytułem.

Tym samym Starbound po dwóch tygodniach niepodzielnego panowania musiał zadowolić się drugim miejscem. Na pozycji ósmej zadebiutowało Metal Gear Rising: Revengeance. Pecetowa wersja zaliczyła olbrzymi poślizg względem edycji konsolowej, ale w tym przypadku chyba sprawdzi się powiedzenie, że lepiej późno niż wcale.

1.

DayZ

2.

Starbound

3.

Rust

4.

The Walking Dead Season 2

5.

Bioshock Triple Pack

6.

Counter-Strike: Global Offensive

7.

Batman: Arkham Origins

8.

Metal Gear Rising: Revengeance

9.

Bioshock Infinite

10.

The Stalney Parable