Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 maja 2021, 15:40

autor: AlexB

Wystartowało Days of Play 2021 - wkrótce początek promocji na wybrane gry na PlayStation

Sony wystartowało z kolejną edycją wydarzenia Days of Play. Już teraz można dołączyć do zabawy, by wspólnie z innymi graczami uruchamiać kolejne gry oraz zbierać trofea i zdobywać tym samym atrakcyjne nagrody. Natomiast 26 maja wystartuje promocja, w ramach której będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach takie produkcje jak Death Stranding, The Last of Us: Part II czy Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

Days of Play, czyli wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników marki PlayStation, oficjalnie powróciło. W jego ramach wczoraj wystartowało tzw. PlayStation Player Celebration. Zabawa ta ma za zadanie zaktywizować graczy z różnych regionów świata (w tym również z Polski). Razem mają oni uruchomić określoną liczbę gier (w pierwszym etapie, który potrwa do 25 maja do godziny 8:59 naszego czasu, ma to być łącznie 2,4 miliona pozycji) i zdobyć w nich stosowną ilość trofeów (na początek poprzeczkę wyznaczono na 7,2 miliona). Gdy im się to uda, otrzymają nagrody w postaci awatarów PlayStation Network oraz dynamicznych teł dla konsol PlayStation.

Zainteresowani? Jeśli tak, to możecie dołączyć do wydarzenia w tym miejscu. Macie na to czas do 31 maja. Na podlinkowanej stronie znajdziecie również dodatkowe szczegóły na jego temat, w tym opisy kolejnych etapów.

Wystartowało Days of Play 2021 - wkrótce początek promocji na wybrane gry na PlayStation - ilustracja #1
W ramach tegorocznego Days of Play będzie można zakupić po obniżonej cenie między innymi Ghost of Tsushima.

To jednak dopiero sam początek atrakcji, jakie zaplanowało Sony na tegoroczną edycję Days of Play. 26 maja wystartuje wyprzedaż, w ramach której z atrakcyjnymi rabatami będzie można zakupić szereg interesujących gier. Oto lista produkcji, o których już teraz wiemy, że zostaną przecenione:

Gry z PlayStation 4

 1. Death Stranding
 2. Ghost of Tsushima
 3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 4. Predator: Hunting Grounds
 5. Sackboy: A Big Adventure
 6. The Last of Us Part II

Gry z PlayStation 5

 1. Demon’s Souls
 2. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
 3. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales: Ultimate Edition
 4. Sackboy: A Big Adventure
 5. The Nioh Collection

Dodatkowo możemy się spodziewać obniżek na abonament PlayStation Plus. Niewykluczone także, że pojawią się rabaty na różne akcesoria. Wszelkie dodatkowe szczegóły mają jednak zostać podane wkrótce.

Ponadto w dniach 22-23 maja odbędzie się weekend wieloosobowej gry online bez konieczności opłacania subskrypcji PlayStation Plus. Dzięki temu każdy będzie mógł sobie sprawdzić, czy warto na nią wydawać swoje pieniądze.

Całe wydarzenie Days of Play zakończy się 9 czerwca. Zdecydujecie się być jego częścią?

 1. Oficjalna strona marki PlayStation