Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2021, 09:56

Days Gone na PC będzie wspierać monitory ultrawide i zaoferuje lepszą grafikę

Pecetowa wersja Days Gone zaoferuje zaawansowane opcje graficzne, wsparcie dla monitorów ultrawide oraz pełną implementację osiągnięć.

Wielkimi krokami zbliża się pecetowa premiera Days Gone. Produkcja studia Sony Bend pojawi się na Steamie i Epic Games Store na wiosnę tego roku (dokładnej daty jeszcze nie podano). W lutym poznaliśmy minimalne i zalecane wymagania systemowe, a kilka dni temu studio pochwaliło się kilkoma technicznymi detalami nowego wydania.

Days Gone na PC zaoferuje wsparcie dla monitorów ultrawide oraz wysokich rozdzielczości, płynność rozgrywki nie będzie miała nałożonej blokady liczby klatek na sekundę, a ponadto możemy spodziewać się usprawnionej względem wydania na PS4 grafiki. Obie wersje (Steam i EGS) zaoferują także pełne wsparcie dla osiągnięć.

Przypominamy, że Days Gone nie będzie ostatnią grą, jaką Sony wyda na PC. Jakiś czas temu szef Sony Interactive Entertainment zdradził, że w kolejce na przeportowanie czekają kolejne tytuły. Niestety, od konkretów na razie się powstrzymał.

  1. Recenzja gry Days Gone – Synowie Anarchii kontra Żywe trupy
  2. Days Gone – poradnik